Mobil

İşte BMW'de kullanılacak iPhone uygulamaları

BMW, iPhone'lar ile uyumlu olarak çalışacak araç içi uygulamalarını duyurdu.

İşte BMW'de kullanılacak iPhone uygulamaları

Teknolojinin akıllı telefonlar üzerinde daha çok gelişmesi ile otomobil şirketleri de araç içi sistemlerde bu teknolojiyi kullanmaya başladı. BMW geçtiğimiz günlerde, resmi blogundan iPhone'lar ile uyumlu bir şekilde çalışacak 4 araç içi uygulamasını duyurdu.

iOS işletim sisteminin bu önemli uygulamaları, BMW ve MINI'lerde kullanılabilecek ve sizleri araç içerisinde daha özgür hale getirecek. Audible, Rhapsody, TuneIn ve Glympse uygulamaları araç içinde size kolaylık sağlayacak.

1364759895_bmw-2013-03-27-600-18-1364585385.jpg

Audible uygulaması, indirilebilir sesli kitaplar ve diğer ses içerikleri sağlarken, Glympse uygulaması ise GPS kaynaklı konumları paylaşıyor. Diğer uygulamalardan Rhapsody, abonelik sistemi bulunan bir müzik servisi olarak hizmet ediyor ve TuneIn ise, Dünya'nın radyosu olarak biliniyor.

iPhone'larını USB kablosu ile ya da SnapIn adaptörü ile araca bağlayan kullanıcılar, daha sonra, iDrive ile bu uygulamaları kullanacaklar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.