Mobil

İşte Galaxy S III ve iPhone 5 karışımı 'iSung'!

iPhone 5 ve Galaxy S III'ün karışımı telefonun video görüntüleri haberimizde!


Apple'ın ekim ayında çıkacağı söylenen iPhone 5 akıllı telefonu ve Samsung'un geçtiğimiz aylarda açıklanan akıllı telefonu Galaxy S III özellikleri ve tasarımı birbirine karıştırılarak bir konsept video hazırlanmış.

Aslında, Apple ve Samsung aralarındaki rekabeti bir kenara koyup el ele verip, birlikte çalışarak, dünyanın en iyi telefonunu tasarlamak için bu videoda görülen konsepti gerçeğe dönüştürebilirler.

1341589634_isung.png

Techradar sitesinin hazırladığı konsept videoda, Samsung Galaxy S III'ün özellikleri ve tasarımı alınıp önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan iPhone 5'in muhtemel özellikleri ve tasarımı ile birbirine kaynaştırılmış. Bu konsepte göre iPhone 5'te daha hızlı fotoğraf makinesi obtüratör hızı ve NFC özelliği, Galaxy S III ise daha iyi bir tasarım oluşmuş.

Artı daha yüksek çözünürlük geniş ekran ve daha fazla uygulama deposu eminiz ki herkesin görmek isteyeceği özelliklerdir. Konsept tasarımdaki telefona "iSung Galaxy 5" adı verilmiş.

Aşağıda bu konsepte ait videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
Kaynak gösterebilir misin ?
Cevapla
Misafir
Neyin kaynağını istiyorsunuz haberin mi? Telefonu soruyorsanız konsept olarak hazırlanmış böyle bir telefon gelmeyecek şimdilik.
Cevapla
Misafir
Ayşe Hanım çinliler bununda benzerini çıkartır :)Zaten gooapple diye iphone android karışımı bişey çıkartmış durumdalar, bunu da yaparlar.
Cevapla
Misafir
Haklısınız onlara engel yok:)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.