İşte Honor V40 hakkındaki son detaylar!

Merakla beklenen Honor V40 hakkındaki detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Telefonun özelliklerinin bir bölümü ortaya çıktı!

İşte Honor V40 hakkındaki son detaylar!

Şu anda Huawei bünyesinde telefon üreten Honor, yakın zamanda yuvadan uçacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde gelen haberler, iki üreticinin yol ayrımında olduğunu bizlere söylemişti. Yolların ayrılmasının ardından piyasaya çıkması beklenen ilk model ise Honor V40 olacak. Telefon hakkında bazı sızıntılar şimdiden gelmeye başlamış durumda ancak henüz her bilgiye sahip değiliz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan model hakkında elimizde olan bilgilere bir göz atmış olalım.

İşte Honor V40 hakkındaki son detaylar!

Sızdırılan detaylara göre Honor V40 gücünü MediaTek üretimi olan Dimensity 1000+ yonga setinden alacak. Bu işlemciye eşlik edecek olan RAM kapasitesi henüz bilinmezken, modeldeki ekran tazeleme oranının 120 Hz olacağı neredeyse kesin gibi. Modelin sırt kısmında ise dört veya beşli bir kamera kurulumu ile geleceğini tahmin ediyoruz. Bu bölümdeki ana sensörün kamera çözünürlüğü ise 50MP olacak. Diğer kameraların detayları hakkında ise önümüzdeki günlerde daha net bilgiler verebileceğiz.

İşte Honor V40 hakkındaki son detaylar! - Resim : 1

Honor V40 için belki de en önemli noktalardan bir tanesi 66W hızlı şarj desteğine sahip olması diyebiliriz. Zira günümüzde kullanıcıların en hassas noktası şarj konusu olmuş durumda. V40 kullanıcıları bu konuda biraz avantajlı zira telefonları adeta ışık hızında şarj olacak. Cihazın içerisine konacak olan pilin kapasitesi ise henüz bilinmiyor. Telefon hakkında daha fazla ayrıntı geldikçe sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.