İşte piyasaya sürülecek yeni Xiaomi ve Redmi cihazlar!

Xiaomi ve Redmi'den bir çok yeni telefon geliyor. 30 Kasım'da piyasaya sürülecek olan cihazları sizler için listeledik.

İşte piyasaya sürülecek yeni Xiaomi ve Redmi cihazlar!

Xiaomi'nin alt markası Redmi, 30 Kasım'da Hindistan'da Redmi Note 11T 5G'yi tanıtacak. Tanınmış  bir kaynak olan Mukul Sharma'ya göre, diğer birkaç Xiaomi ve Redmi cihazı da yakında Hindistan pazarında piyasaya sürülecek. İşte tanıtılması beklenen beklenen ürünlerden bazıları.

Geçen yılki Redmi Smart Band'in güncellenmiş bir versiyonu olan Redmi Smart Band Pro'nun yakında Hindistan'da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Hatta 30 Kasım'da Redmi Note 11T 5G ile birlikte resmiyet kazanabileceği tahmin ediliyor. Xiaomi kısa süre önce Redmi Watch 2 Lite'ı küresel pazarlarda tanıttı. Muhtemelen bu akıllı saat, bu yılın sonundan önce ülkede de piyasaya sürülebilir. Bu yıl başka hangi Redmi cihazlarının piyasaya sürüleceği belli değil. Çin versiyonuna kıyasla yenilenmiş bir tasarım ve farklı bir yonga seti ile gelmesi beklenen Redmi Note 11 serisi, bu yıl piyasaya çıkmayabilir.

İşte piyasaya sürülecek yeni Xiaomi ve Redmi cihazlar!

İşte piyasaya sürülecek yeni Xiaomi ve Redmi cihazlar! - Resim : 1

Xiaomi Hindistan'ın yakında Hindistan'da Xiaomi 11T ve 11T Pro amiral gemisi telefonlarını duyurması bekleniyor. Yakın tarihli bir rapor, Pro modelinin bu ay Hindistan'da piyasaya sürüleceğini iddia etti. Bu telefonlar Eylül ayında küresel piyasalarda resmiyet kazandı. Çinli üretici, ülkede Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro'yu piyasaya sürdüğü için 11T serisinin de ülkede görünmesi bekleniyor. Xiaomi 11i ve Xiaomi 11i HyperCharge'ın da yakında ülkede piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu telefonların Çin'in Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+'nın yeniden markalanmış versiyonları olduğu söyleniyor.