Mobil

İşte Samsung etkinliğinde tanıtılacak ürünler ve fiyatları!

Bildiğiniz üzere Samsung 11 Ağustos günü Unpacked 2021 etkinliği ile karşımıza çıkacak. İşte bu etkinlikte tanıtılacak ürünler ve fiyatları!

İşte Samsung etkinliğinde tanıtılacak ürünler ve fiyatları!

Teknoloji dünyasının en önemli aktörlerinden birisi olan Samsung, 11 Ağustos günü yeni bir etkinlik düzenliyor. Unpacked 2021 olarak lanse edilen bu etkinlikte pek çok yeni ürünün tanıtılması beklenirken, söz konusu ürünlerin fiyatları üzerine de çeşitli tahminler yapılıyor. Bugün tüm teknoloji dünyasının merakla beklediği organizasyonda tanıtılacak cihazları ve bunların muhtemel fiyatlarını mercek altına alıyor olacağız.

Unpacked 2021 etkinliği her şeyiyle oldukça önemli. Zira Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni cihazlarını bu organizasyon aracılığı ile görücüye çıkartacak. Bu ürünlerin başında ise Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Buds 2, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic geliyor. Bu modeller için ise yeni fiyat sızıntıları ortaya çıktı.

İşte Samsung etkinliğinde tanıtılacak ürünler ve fiyatları!

Buna göre Galaxy Z Fold 3 Avrupa’da 2.009 euro’dan satışa sunulacak. Tabii bu fiyat 256 GB olan versiyon için geçerli. Daha büyük depolama isteyenlerin tercihi olan 512 GB’lık sürüm için belirlenen fiyat ise 2.099 euro civarında.

Galaxy Z Flip 3 ise çok daha uygun bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak. İddialara göre telefonun 128 GB’lık depolama birimine sahip olan seçeneği için belirlenen fiyat 1.029 euro. 256 GB için ise bizleri 1.109 euro’luk bir fiyat etiketi bekliyor olacak.

Akıllı saat tarafında da elimizde çeşitli bilgiler var. İlk olarak Galaxy Watch 4 ile başlayalım. Saatin 40mm olan versiyonu için yazılan bedel 310 euro. 44mm isteyenlerin ödemesi gereken tutar ise 336 euro seviyesinde. Cihazın LTE’li sürümlerinde ise fiyatlar biraz daha artıyor. Bu kısımda 40mm için 360 euro, 44mm için ise 385 euro’luk bir fiyat belirlenmiş.

Gelelim Galaxy Watch 4 Classic modeline. Bu saat için ise 42mm’de 434 euro, 46mm’de 458 euro ödemek durumunda kalıyoruz. Yine LTE’li sürümlerde fiyat artışlarının olduğunu söyleyelim. LTE’li sürümlerdeki fiyatlar şu şekilde: 42mm olan sürüm 483 euro, 46mm olan sürüm ise 507 euro.

Kablosuz kulaklık sektörüne baktığımızda bizleri Galaxy Buds 2 karşılıyor. Kulaklığın konuşulan fiyatı ise 170 euro.

Yorumlar
Dohan
Önce hizmet mersinde servisyok
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.