Mobil

Kalbiniz artık güvende! Apple Watch OS 6.2 kullanıma sunuldu!

Markanın akıllı saatlerini kullananların merakla beklediği Apple Watch OS 6.2 herkes için indirilmeye açıldı.

Kalbiniz artık güvende! Apple Watch OS 6.2 kullanıma sunuldu!

Bir süre önce Apple Watch Series 4 ve Apple Watch Series 5'te bulunan EKG özelliğinin Türkiye'de de kullanıma sunulacağını duyurmuştuk. Bir süredir Beta aşamasında olan Apple Watch OS 6.2 nihayet herkesin kullanımına sunuldu. Bu yeni güncelleme ile EKG özelliği Türkiye'de de kullanılmaya başlandı.

Apple Watch OS 6.2 kullanıma sunuldu

Kalp ritmindeki düzensizlikleri ortaya çıkaran EKG özelliği, Türkiye'de kullanılamıyordu. Yaklaşık 1.5 yıldır hem Apple Watch Series 4 hem Apple Wath Series 5'te bulunan bu özellik niyahet ülkemizde de kullanılır hale geldi. Her ne kadar sağlık birimlerinde bulunan EKG cihazları kadar doğru sonuç vermese de fikir vermesi açısından işe yarar bir özellik olan EKG, kullanıcının bileğinden çalışması ve pratikliği ile dikkat çekiyor.

Yeni güncellemeyi yüklemek için öncelikle iPhone cep telefonuna iOS 13.4 güncellemesini yüklemek gerekiyor.Bu işlemin ardından yeni Watch OS güncellemesi akıllı saatlere yüklenebilecek.

Yorumlar
💠Gakko💠
Preo akıllı saat aldım ancak yeminnen beş kuruş etmi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.