Mobil

Kapaklı amiral gemisi: Samsung W20 5G geliyor!

Samsung'un, "Galaxy W" serisine katacağı yeni modeli Samsung W20 5G, adından da anlaşılacağı gibi 5G bağlantısını destekleyecek. Cihaz kapaklı olmakla birlikte, fiziki tuş bulunduracak.


Teknoloji devi Samsung, çoğunlukla Çin pazarında satışa sunduğu "Galaxy W" serisine yeni bir model eklemeye hazırlanıyor. Çin'de düzenlenen bir fuara afiş asan Samsung, Galaxy W serisi için hazırladığı yeni modelini 5G uyumlu olarak hazırlıdığını duyurdu. Ayrıca model kapaklı ve fiziksel tuşlu olarak geliyor.

İşte kapaklı amiral gemisi: Samsung W20 5G!

Teknoloji devi Samsung W2019’un devam modeli olan cihazın tanıtım afişi Çin'de düzenlenen bir fuarda görüldü. Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisinden güç alan W2019, Kasım ayında tanıtılmış olduğunu göz önünde bulundurursak. Bu kapsamda Samsung W20 5G’nin tanıtılmasına az bir zaman kaldığını söylememiz yanlış olmaz.

Çin'deki fuarda görülen afişin görselini aşağıdaki paylaşımdan görebilirsiniz.

Snapdragon 855 veya Snapdragon 855 Plus işlemciden güç alması beklenen cihazın, 512 GB depolama alanına ev sahipliği yapması öngörülüyor. Çin’de 1200 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulan W2019 modelinin özelliklerinin henüz resmiyet kazanmadığını belirtelim.

Samsung W20 5G modelinin, 5G desteği gibi ek özellikler sunacağını dikkate alırsak, cihazın 1200 doların üzerinde bir fiyat etiketi ile geleceğini söylememiz pek yanlış olmaz.

Yorumlar
46 buçuk
samsung un mühendisleri bu bükülenmiş katlananmış hikaye işleri bataryaya harcasaydı şu anda şarj olayı 1 hafta gibi sürelere ulaşırdı boş beleş işler bunlar samsam bırak artık bu işleri
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.