Mobil

Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Fold testte (video)

Samsung tarafından yayınlanan videoda katlanabilir ekranlı Galaxy Fold’un test süreci yakından görülebiliyor. İşte o özel video.

Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Fold testte (video)

Hem bir akıllı telefon hem de bir tablet olarak kullanılabilen yeni katlanabilir ekranlı Galaxy Fold, kullanıcılara farklı bir mobil deneyim yaşatacak. Oyun oynama, video izleme, internette gezinme ve aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırma[1] konularında dikkat çekici bir çözüm sunan Galaxy Fold’un kullanıcılarla buluşmasına çok az bir vakit kaldı.

Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Fold testte (video)

Samsung, en gelişmiş güvenilirlik laboratuvarlarında Galaxy Fold'u geniş kapsamlı testlere tabi tuttu. Bu dayanıklılık testlerinden birisi de Katlanma Testi oldu.

Katlanma testinde cihazlar 200 bin kez açılıp kapatılıyor. Bu rakam bir telefonun yaklaşık 5 yıl boyunca günde 100 defa açılıp kapatılmasına denk düşüyor. Testin tamamlanması 1 hafta sürüyor. Samsung, yeni katlanabilir sonsuz ekranının ve menteşeli tasarımının dayanıklılığından emin olmak için böyle bir karar aldı.

Galaxy Fold’un katlanma testinden bir bölümü aşağıda izleyebilirsiniz:

Yorumlar
Yorumcu
Ortada ekran çizgisi kalicakmı acaba...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.