Mobil

Samsung Galaxy Fold Geekbench’te göründü

Samsung’un yakın zamanda düzenlenen bir etkinlikle tanıttığı yeni gözdesi katlanabilir model Galaxy Fold Geekbench listesinde göründü.

Samsung Galaxy Fold Geekbench’te göründü

26 Nisan tarihinde, Güney Kore ve Amerika’da satışa sunulacak Samsung’un yeni gözdesi katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Fold ile ilgili performans bilgileri, dünya çapında ilgiyle takip edilen ve popüler bir puanlama platformu olan Geekbench’te görüldü. 

Samsung Galaxy Fold Geekbench’te göründü

Tanıtımıyla birlikte teknoloji dünyasında merak uyandıran Samsung Galaxy FoldGeekbench’te şimdilik ilgileri üzerine çekemeyebilir. Modele ait performans testi sonuçları da bu durumu doğrular nitelikte. Fakat modelin piyasaya çıkarılmadan önce yazılım güncellemeleri ile performansının yükseltileceği elde edilen bilgiler arasında yer almakta.

Samsung Galaxy Fold Geekbench’te göründü - Resim : 1

Geekbench’te Sam Mobile tarafından Samsung SM-F900F model numarasıyla yayınlanan cihaza ait performans bilgilerinde; Android’in en güncel sürümü olan Android 9.0 Pie ile test edildiği, cihazın 12 GB LPDDR4x RAM ve Snapdragon 855 işlemciye sahip olduğu bilinmekte. Cihaz üzerinde gerçekleştirilen performans testlerinin sonuçlarında, cihazın tek çekirdek performansının 3418 puan aldığı, çoklu çekirdek performansının ise 9703  puan  aldığı test sonuç sayfasında açık bir şekilde görülmekte. Verilerin depolanmasıyla ilgili olarak microSD kart desteğinin sunulmayacağı cihazda 512 GB UFS 3.0 dahili depolama biriminin yer aldığı  ve telefonun iki tarafında da batarya olacağı elde edilen bilgiler arasında. 

Samsung Galaxy Fold Geekbench’te göründü - Resim : 2

Sınırlı sayıda üretilmesi beklenen ve 26 Nisan tarihinde satışa çıkarıldıktan sonra ikinci çeyrekte ülkemizde olacağı tahmin edilen Samsung Galaxy Fold'un fiyatı 1980 $ olarak açıklanmıştı.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.