Mobil

Lenovo Z5 hakkında ilginç bir detay paylaşıldı!

Merakla beklenen Lenovo Z5 hakkında dikkat çeken bir detay paylaşıldı. Telefonun bataryası bitse bile, kullanıcılar 30 dakika boyunca arama yapabilecekler.

Lenovo Z5 hakkında ilginç bir detay paylaşıldı!

Bildiğiniz üzere yakın bir zaman diliminde Lenovo'nun yeni telefonu Z5 bizlerle olacak.

Yeni yeni detaylar aldığımız cihaz hakkında bugün ilginç bir bilgi paylaşıldı. Lenovo Genel Müdür Yardımcısı Chang Cheng, şirketin çok yakında tanıtması beklenen telefonun dikkat çekici bir pil performansı olacağını açıkladı. 45 günlük bekleme süresi sunacağını iddia eden Cheng, telefonun pili bitse bile, kullanıcıların 30 dakikalık bir konuşma süresine sahip olacakları iddiasında bulundu. 

Şirketin iddia ettiği pil sürelerine ulaşmak için telefonunda büyük bir bataryayı barındırması gerekmekte. Telefonun, tarihdeki herhangi bir mobil cihaz için bir ilk olan 4TB depolama alanına da sahip olacağı belirtildi. 

Yakın zamanda tanıtılması beklenen Lenovo Z5'in pilinin tamamen bitmesinin ardından 30 dakikalık bir konuşma süresi sunacağı şimdiden kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmışa benziyor. Yapay zekalı çift arka kamera ile çıkacak olan Lenovo Z5, iddialı bir şekilde piyasaya girecek.

Ek olarak, geçtiğimiz günler yeni Z5 ile çekilmiş birkaç fotoğraf yayınlandı. Kameranın özellikle manzara fotoğrafları çekerken, renk geçişlerini mükemmel bir biçimde ayırt ederek yansıtacağı söyleniyor. Yayınlanan görüntülere yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.