Mobil

Lenovo Z5 mi geliyor?

Lenovo ekibinden Chang Cheng'in paylaştığı tasarım konsepti Z5 iddialarını güçlendirdi.

Lenovo Z5 mi geliyor?

Lenovo'nun yönetim kadrosunda yer alan Chang Cheng'in paylaştığı konsept tasarımı, Lenovo'nun oldukça sağlam bir akıllı telefon projesiyle karşımıza çıkacağı iddialarını güçlendirmeye başladı.

Görselin paylaşılmasının ardından sosyal medyada büyük yankı uyandıran telefonun ismi büyük ihtimalle Z5 olarak karşımıza çıkacak.

Lenovo'nun Haziran ayı içerisinde, düzenleyeceği etkinlik sırasında yeni bir duyuruya hazırlandığını biliyoruz. Şimdiden ortaya atılan iddialar bu duyurunun Z5 hakkında olacağı yönünde. Bugün itibarı ile şirketin kıdemli yöneticisi Chang Cheng tarafından hem telefonun adı, hem de %95 oranlı ekranı doğrulandı diyebiliriz.

Yayınlanan görselden de görebileceğiniz üzere cihaz hem çentiksiz olacak, hem de bugüne dek yapılmış en yüksek ekran oranına sahip telefon olacak. Merak edilen  diğer konulardan biride ön kameranın nerede yer alacağı? Şimdilik telefon hakkında pek bir bilgimiz yok ancak gelecek ay konu hakkında daha fazla bilgi edineceğimize kesin gözüyle bakıyoruz.

Bununla birlikte telefona dair bugüne değin 4 farklı yeni teknoloji ve 18 farklı patent başvurusu yapıldığı da ayrıca belirtilmiş. Özellikle yeni amiral gemilerinin tamamında gördüğümüz çentiklerden arındırılması, telefon arayışındaki çentik düşmanlarını sevindirecektir. 

Yorumlar
Deyfen
Daha önce cinli bir marka ekran kasa oranı %100 çıkardı ve on kamera içe gömülü full ekrandi. Rekor kırmaz boşuna ugrasiyo
Cevapla
memet
hangi marka ve model onu da söyleseniz ?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.