Mobil

LG batmasaydı işte bu telefonları piyasaya sürecekti!

Bundan bir kaç ay önce iflas etmesi sebebi ile telefon pazarından çekildiğini duyuran LG batmasaydı işte bu telefonları piyasaya sürecekti!

LG batmasaydı işte bu telefonları piyasaya sürecekti!

Bir çoğunuzun bildiği üzere bundan bir kaç ay önce mobil sektörde küçülmeye giden LG, telefon pazarında tutunamadı ve telefon ile ilgili bölümünü kapatma kararı aldı.

Son yılların en yenilikçi markalarından birisi olan LG, yaptığı yeniliklerden kaynaklanan bazı sorunlardan (örneğin LG G5'deki modüler yapının sorun çıkartması) ve attığı adımların yanlış zamanda atılmış olması (LG Velvet'in çok iyi bir düşünceye sahip olmasına rağmen yüksek fiyatı yüzünden rağbet görmemesi) gibi sebeplerden dolayı mobil pazardan çekilen LG eğer halen piyasada olsaydı 4 farklı model ile biz kullanıcıların karşısına çıkacaktı.

LG batmasaydı işte bu telefonları piyasaya sürecekti! - Resim : 1

LG Velvet 2 Pro:

Qualcomm'un Snapdragon 888 platformundan gücünü alan cihaz 1080x2400 piksel çözünürlüğünde ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacaktı. Grafik performansında Adreno 660 GPU'sundan yararlanan cihaz 8GB RAM ve Android 11 ile kutudan çıkacaktı.

LG batmasaydı işte bu telefonları piyasaya sürecekti! - Resim : 2

LG Stylo 7:

LG'nin kalemli telefon serisi olan Stylo'nun piyasaya çıkamayan cihazı Stylo 7 Snapdragon 662 platformunu kullanacak, 4GB RAM, 1080x2460 çözünürlük ve Adreno 610 GPU'suna sahip olacaktı.

LG batmasaydı işte bu telefonları piyasaya sürecekti! - Resim : 3

LG K33:

MediaTek Helio P35 platformundan gücünü alacak olan cihaz 720x1600 piksel ekrana, PowerVR GE8320 grafik birimine ve 3GB RAM seçeneğine sahip olacaktı.

LG batmasaydı işte bu telefonları piyasaya sürecekti! - Resim : 4

LG K35:

LG K33 modeli ile teknik özellikleri birebir aynı olan cihaz aradaki farkı tasarım ile kamera tarafında belli edecekti.

LG'nin çıkartmayı planlamasına rağmen piyasaya sürmediği bu cihazları piyasaya sürer mi bilinmiyor. En son duyumlar LG'nin bu cihazları çalışanlarına bir "anı" olarak satmayı planladığı yönünde.

Yorumlar
yakup
haber başlığı yanlış LG firması batmadı telefon üretimini kendini piyasadan çekti lakin LG firması kendini toprlarlayıp tekrar piyasaya girer yada girmez yakın zamanda görücez LG g5 kullanıyom gayet memnunum donma kasma takılma yok yalnız bu lg ürünlerinin modüler ekipmanları pahalı LG firması kendini bu alanlarda daha geliştirseydi iyi olurdu Çekilme kararı, 3 numaralı marka olduğu Kuzey Amerika'daki% 10 hissesini, yerli rakibi Samsung ve Apple'a kaptırmasına neden olarak gösterildi fabrikayı 'ev aletlerine' ayıracak.
Cevapla
Opdima
İyiki çekilmiş. Bir farklılık sunduğu yok. Destek sağlayamıyor. Bir de yağ gibi üste çıkıyor her türlü sorunda kullanıcı hatası diye.
Cevapla
Oktay
LG batmadi,mobil bölümü kapattı.Habercilik dikkat ve iyi araştırma ister birde sokak ağzını bırakın ya
Cevapla
Önüne gelen editör oluyor
LG batmadı, çekildi kimler kimler editör oluyor hey teknolojioku. Editör LG sadece telefon üretiyor sanıyor sanırım bu ne cehalet
Cevapla
46
Çin liler gibi olamadın be LG , adamlar nefes alan herşeyi kopyalıyolar , sen burnunun dibinde ki samsung tan hiç mi bişey kopya layamadın ,böyle kaliteli cep üreten bi firma öyyyle kalitesiz mühendislere teslim edildi, yazık çok yazık güzelim firmayı çökerttiler, umarım geri kalanını bitirmezler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.