Mobil

LG G2 için Android 4.4 resmen başladı!

Güney Kore'de kullanıcılara ulaşan güncellemenin yeni yılda dünyanın birçok noktasında G2 sahiplerine dağıtılması bekleniyor.

LG G2 için Android 4.4 resmen başladı!

LG, hem tasarım hem de donanım özellikeri itibariyle kullanıcılardan tam not alan G2 akıllı telefon modeli için kapsamlı ilk Android güncellemesini dağıtımına başladı. İlk olarak Güney Kore'de başlatılan güncellemenin 2014'ün ilk çeyreğinde dünya geneline sunulması bekleniyor. OTA (şebeke) yoluyla G2 sahiplerine ulaşan güncellenin dosya boyutu alt bölümde yer alan ekran görüntüsünden anlaşıldığı üzere 637.39MB'a sahip.

1387952235_lg.jpg

Güncelleme neticesinde LG'nin kullanıcı arayüzüde değişimler ve geliştirmeler sunduğu tahmin ediliyor. Bunun yanında kamera iyileştirmeleri, genel performans artışı, daha iyi RAM yönetimi, pil süresinde iyileştirme gibi yeniliklerin yer aldığı güncellemenin ülkemiz kullanıcılarına ne zaman ulaşacağını şu an için kestirmek zor, ancak ocak-mart döneminde tüm LG G2 kullanıcılarının Android 4.4'ün keyfini süreceğini ifade edebiliriz. 

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.