LG V60 ThinQ işte böyle görünecek

LG’nin yeni amiral gemisi modelinin tasarımı sızdırıldı. LG V60 ThinQ işte böyle görünecek.

LG V60 ThinQ işte böyle görünecek

Akıllı telefon sektöründeki rekabet gün geçtikçe biraz daha artıyor. Özellikle Çinli üreticilerin global pazara açılması, pek çok köklü ismin kan kaybetmesine neden oldu. Nitekim LG de son dönemde kan kaybeden isimlerden biri.

Güney Koreli şirket, eski parlak günlerinin hayli uzağında diyebiliriz. Yine de tüm bu olumsuz tabloya karşın LG’nin mobil pazardan çekilmek gibi bir niyeti yok.

LG V60 ThinQ işte böyle görünecek

Eğer MWC 2020 iptal edilmeseydi, LG yeni amiral gemisi modeli V60 ThinQ’i bu etkinlik kapsamında tanıtacaktı. Fakat MWC’nin koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilmesi Güney Koreli şirketin planlarını bozdu.

Önümüzdeki günlerde yerel bir etkinlikte tanıtılması beklenen LG V60 ThinQ geçtiğimiz gün tüm hatlarıyla ortaya çıktı. Dilerseniz aşağıdan telefonun tasarımına göz atabilirsiniz.

LG V60 ThinQ işte böyle görünecek - Resim : 1

Dürüst olmak gerekirse, V60 ThinQ tasarım açısından önemli bir yenilik içermiyor. Sızdırılan görselde tam olarak seçilmese de telefonun damla çentikli bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

LG eğer yeni amiral gemisi modeli için uygun bir etiket belirlerse hem global, hem de yerel pazarda bir şansı olabilir. Fakat yine katı fiyat politikasında ısrarcı olacaksa, LG’nin önümüzdeki dönemde HTC ile aynı sonu paylaşması hayli muhtemel görünüyor. Elbette yine de bekleyip göreceğiz. Şimdilik bu konuda yorum yapmak için biraz erken.