Mobil

LG'den daha da esnek ekranlı akıllı telefon geliyor!

LG firması LG G Flex 2'nin hazırlıklarına başladı.


LG firması, geçtiğimiz aylarda esnek ekranlı akıllı telefonu LG G Flex’i tanıtmıştı. Esnek ve kavisli ekrana sahip cihaz Güney Kore’de satışa sunuldu ve önümüzdeki ay içerisinde de Amerika pazarında bu cihazın satışa sunulması bekleniyor.

Şimdi yeni gelen bir rapora göre LG, LG G Flex’in ikinci versiyonu G Flex 2 üzerinde çalışıyor. Görünüşe göre LG, yeni bir esnek OLED ekrana sahip akıllı telefonun seri üretimini planlıyor. Raporun ayrıntılarına göre LG G Flex 2, şuan mevcut olan LG G Flex’e göre daha esnek hatta 90 derece esneyebilen bir ekran ile gelecek.

1385385018_lg-g-flex-2.jpg

Cihaz özel sert bir plastik kasaya ve LG G Flex modelinde olduğu gibi esnek bir pile sahip olacak. Daha önce LG G Flex için yayınlanan videolarda gördüğümüz gibi büyük ihtimalle LG G Flex 2’de, kendi kendine çizikleri iyileştirebilen teknolojiye sahip olacak. LG G Flex normal akıllı telefonlara göre daha pahalı ve şuanda Güney Kore’de 940 dolar, yani yaklaşık 1880 TL gibi bir fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.