Mobil

LG’nin yeni amiral gemisi modeli; LG Chocolate

LG’nin G serisini orta segmente çekmesinin temel nedeni belli oldu. Güney Koreli şirket yeni amiral gemisi serisi LG Chocolate için G serisini gözden çıkardı.

LG’nin yeni amiral gemisi modeli; LG Chocolate

LG son dönemde önemli kan kayıpları yaşadı. Bir dönem global pazarda zirveye oynayan Güney Koreli şirket şimdilerde ilk 10 içerisine girmek için mücadele veriyor. LG’nin akıllı telefon satışları tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de önemli ölçüde düştü. Fakat hala LG’nin gizli bir potansiyelinin olduğunu da görmezden gelemeyiz.

LG’nin yeni amiral gemisi modeli; LG Chocolate

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bir raporda LG’nin yeni G9 modeliyle birlikte G serisini orta segmente çekeceğine dair bir rapor yayınlanmıştı. Şimdi ise bu hamlenin asıl nedeni ortaya çıktı.

LG’nin en yetkili isimlerinden biri olan Yeon Mo Lee, LG Chocolate serisini tekrardan canlandırmak için G serisini gözden çıkaran isim olmuş.

LG’nin yeni amiral gemisi modeli; LG Chocolate - Resim : 1

Hatırlanacağı üzere LG bu seriye ait son modelini 2009 yılında tanıtmaya niyetlenmiş lakin telefon hiçbir zaman satışa çıkmamıştı.

Şimdi ise yeni LG Chocolate ile Güney Koreli şirketin sektörde ciddi anlamda ses getirecek bir telefon geliştireceği iddia ediliyor. Bu telefonda çift ekran, 5G ve yüksek batarya gibi önemli kriterler ön planda olacak.

Kimbilir LG belki de yeni amiral gemisi serisi ile eski günlerine dönebilir. Elbette bunun için fiyat politikalarını da düzenlemeleri gerekiyor.

LG
Yorumlar
sefser
Yönetim kurulu baskani önce dizayn ve tasarim ekibi müdürlerini ve yardimcilarini isten kovarak ise baslasa basarili olma olasili daha fazla.
Cevapla
Kerem çakar
Isınma ve batarya problemini çözmeleri gerekiyor bu modelde
Cevapla
Hakan Y
G3 ve üst model rezaletlerinden ve geri çağırmama tenezzülünden bile bulunmayanlar klubü LG
Cevapla
💠Gakko💠
Elci eski şaşalı günlerine dönmek istise fiyat performans özelliğini devreye tekrar sokması gereki
Cevapla
Gakkoş defol
Her boka yorum yapmasan
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.