Mobil

Lumia 930'u bir süre daha bekleyebiliriz

Yaşanan yeni gelişmeler telefonun Microsoft BUILD konferansında tanıtılmayacağını gösteriyor.

Lumia 930'u bir süre daha bekleyebiliriz

Microsoft başlamasına saatler kalan BUILD konferasında mobil işletim sistemi Windows Phone'ın 8.1 numaralı sürümünü resmen duyuracak. Microsoft'un düzenleyeceği etkinlikte ayrıca Nokia da bir basın toplantısı düzenleyeceğini günler öncesinde açıklamıştı.

Nokia'nın düzenleyeceği etkinlikte yeni nesil akıllı telefonların yanı sıra tablet ve akıllı saat tanıtımı da bekleniyor. Lumia 630'un yarın başlayacak etkinlikte tanıtılması yüksek ihtimal, zira telefonun bir süredir basın görselleri ortaya çıkıyor ve teknik özelliklerin tümü şimdiden biliniyor.

1396308417_review-nokia-lumia-950-atlantis-picture.jpg

Etkinlik kapsamında tanıtımı beklenen bir diğer telefon olan Lumia 930 cephesinde ise görünüşe bakılırsa Nokia meraklıları bir süre daha bekleyecek. NokiaPowerUser sitesinin güvenli kaynaklardan elde ettiği bilgiye göre Lumia 930'un Microsoft BUILD etkinliğinde tanıtılması beklenmiyor. Henüz herhangi bir görseli ya da teknik özellik tablosu ortaya çıkmayan telefonun 19 Nisan'da tanıtılması bekleniyor. Mobil dünyasının en güvenilir  kaynaklarından biri olan Evleaks bir süre önce Twitter hesabından telefonun 19 Nisan'da tanıtılacağı bilgisini vermişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.