Mobil

Microsoft Duo yüzünü yeniden gösterdi

Bu yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenen Microsoft Duo yeni bir sızıntı ile karşımıza çıktı.


Microsoft son kullanıcıya yönelik donanım ürünleri konusunda pek hevesli ve atak olmasa da geçen yıl duyurduğu Microsoft Duo istisnai bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemli bu ilginç cihaz çift ekrana sahip. Daha önce Microsoft tarafından videosu paylaşılan cep telefonu tablet karışımı cihazla ilgili yeni fotoğraflar internete düştü.

Microsoft Duo yüzünü yeniden gösterdi

Twitter'daki Even Blass hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Microsoft Duo'nun yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Paylaşılan görsellerde Google ve Edge dahil olmak üzere Google ve Microsoft uygulamaları da görülüyor.

Her ikisi de 5.6 inçlik iki ekranı bulunacak olan bu ilginç cihazın planlanan çıkış tarihi olarak bu yılın sonları gösteriliyordu. Bazı iddialara göre ise Microsoft Surface Duo beklenenden önce gelecek. Diğer katlanabilir ekranlı telefonlardan farklı olan Surface Duo daha çok iki ekranın birleşmesinden oluşan bir tasarıma sahip. Bu iki ekran birbirinden bağımsız olarak kullanılabiliyor.

Fiyatı konusunda bir bilgi bulunmayan Microsoft Surface Duo ile ilgili görüşlerinizi aşağıda yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
10.Köy
Bir inovasyon şart ama bu mudur emin değilim...yol var daha
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.