Mobil

Mini Xperia Z1 sızdırıldı!

Sony'nin mini amiral gemisi Xperia Z1f'in arka paneli sızdırıldı.

Mini Xperia Z1 sızdırıldı!

Sony’nin mini amiral gemisi Xperia Z1f’in önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Şimdiye kadar Mini Xperia Z1’e ait birçok sızıntı bilgi ve görsel görmüştük. Cihaz hakkında yeni görüntüler gelmeye devam ediyor.

Bildiğiniz gibi Xperia Z1’in mini modeli iki versiyonda piyasaya sürülecek. Bunlardan Xperia X1f olanı uluslararası sürümü olarak raflarda yerini alacak. Şimdi Xperia Z1f’in arka paneline ait olduğu iddia edilen bir görsel yayınlandı.

1388432864_xperia-z1-mini-sony-.jpg

Resimde gördüğünüz cihazın gerçekten Sony Xperia Z1f olup olmadığını doğrulamak zor olsa da, cihaz 4.3 inç ekrana sahip gibi görünüyor. Ayrıca, cihazın tanıtımının yakın olduğu göz önüne alındığında, bu gerçek Xperia Z1folabilir.

Sony Xperia Z1f’in uluslararası versiyonunun Çin'de 3 Ocak'ta açıklanması bekleniyor. Ancak, Sony mini amiral gemisini sonraki hafta düzenlenecek olan CES 2014 fuarında da sergileyebilir. Cihaz yüksek özelliklere sahip Xperia Z1 gibi aynı özelliklerle gelecek ama ekran boyutu daha küçük olacak. Xperia Z1f, en güçlü özelliklere sahip mini model olarak karşımıza çıkacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.