Mobil

Moto 360 akıllı saatin fiyat bilgisi geldi

Akıllı saatin çıkış tarihi hakkında da detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Moto 360 akıllı saatin fiyat bilgisi geldi

Google'ın giyebilir teknolojik cihazlar için geliştirdiği Android Wear işletim sisteminin duyurulmasıyla beraber LG ve Motorola'nın Android Wear ile çalışan ilk saatleri piyasaya sunacağı resmi kaynaklarca açıklanmıştı. Google ve Motorola tarafından geliştirilen Moto 360 akıllı saatin Amerika'da düzenlenen bir yarışmanın ilan sürecinde 249 dolar etiket fiyatına sahip olacağı görüldü. Daha önce akıllı saatin Avrupa 249€, Amerika'da ise 299$'dan satışa sunulacağı bildirilmişti. 249 dolarlık yeni fiyatın ardından Moto 360'ın Avrupa fiyatında da bir miktar düşüş  olması bekleniyor.

1400741497_moto-360-2.png

Samsung'un MWC 2014'te duyurduğu Tizen işletim sistemli akıllı saati Gear 2 halihazırda Amerika'da 299$'dan satılmakta. Android Wear işletim sistemiyle giyilebilir teknoloji alanında öncü modellerden biri olması beklenen klasik tasarımlı Moto 360 fiyat açısında şu an Gear 2'den daha avantajlı olduğu görülüyor.

Google Now entegrasyonu da sunacak Moto 360 temmuz ayından itibaren kullanıcılarla buluşacak. 25 Haziran'da gerçekleşecek Google I/O konferansında Moto 360'a ilişkin yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor. 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.