Mobil

Motorola Moto G7 Play, Android 10 güncellemesini aldı!

Motorola Moto G7 Play, nihayet Android 10 stabil güncellemesini aldı.


Motorola, yazılım desteği hususunda yaşadığı sorunlarla ve bunların çözümleriyle öne çıktığı bu dönemde yeni bir güncelleme ile karşımıza çıktı. Motorola Moto G7 Play, sonunda Android 10 güncellemesini almaya başladı.

Motorola Moto G7 Play, Android 10 güncellemesini aldı!

Geçtiğimiz Mayıs ayı itibarı ile katlanabilir modelleri Razr dâhil birçok telefonuna Android 10'u getirmeye başlayan Motorola, nihayet Moto G7 Play modellerine de Android 10 güncellemesi getirmeyi başardı. Şirket getirmiş olduğu Android 10 güncellemesi hakkında hiçbir resmi açıklamada bulunmadı.

Bilindiği üzere Moto G7 Play kullanıcısının Reddit üzerinden yayınladığı bir ekran görüntüsüne göre telefonuna üç hafta önce Android 10 güncellemesi aldığı görülmüş, ancak Motorola buna dair herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Şimdi de Motorola Brezilya Twitter hesabı üzerinden Nisan ayı güvenlik yamasını da çerisinde barındıran Android 10 güncellemesinin duyurusu yapıldı. Diğer bölgelerde bulunan Moto G7 Play kullanıcılarının bu güncellemeyi ne zaman alacağı hakkında bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Yeni ürün yazılımı spor versiyonu QPY30.52-22 olarak adlandırılıyor ve belirttiğimiz gibi şu anda sadece Brezilya'daki kullanıcılara sunuluyor. Güncellemenin resmi olarak diğer bölgelere ne zaman geleceği ise yakın zamanda Motorola tarafından açıklanması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.