Motorola Razr 2022 iptal edilmemiş hatta tanıtım tarihi bile açıklandı!

Dün akıllı telefon dünyasına bomba gibi düşen Motorola Razr 2022’nin ertelendiği haberi bugün bizzat birinci ağızdan yalanlandı. İşte katlanabilir akıllı telefonun tanıtım tarihi.

Motorola Razr 2022 iptal edilmemiş hatta tanıtım tarihi bile açıklandı!

Teknoloji dünyasında her gün onlarca yeni iddia dillendiriliyor. Bunlardan bazılarının kaynağı son derece sağlam olurken, bazıları ise biraz daha az güvenilir hesaplardan paylaşılıyor. İşte daha dün bir duyum hesabı tarafından paylaşılan ve Motorola Razr 2022’nin çıkış tarihinin ertelendiğini belirten paylaşım, henüz üzerinden 24 saat geçmeden bizzat Lenovo tarafından yalanlandı.

Lenovo dün internette yayılan iddialara değinmek yerine, doğrudan Motorola Razr 2022’nin tanıtım tarihini paylaşarak söylentilere de nokta koymuş oldu. Çinli teknoloji devi tarafından yapılan açıklamalara göre, yeni katlanabilir akıllı telefon 2 Ağustos günü resmen tanıtılacak. Üstelik bu tanımda karşımıza çıkacak tek isim Motorola Razr 2022’de olmayacak.

Motorola Razr 2022 iptal edilmemiş hatta tanıtım tarihi bile açıklandı!

Lenovo, aynı lansmanda bir diğer çok konuşulan model olan Edge X30 Pro modelini de podyuma çıkaracak. Çinli şirketin bu açıklamalarının ardından söylentiler de alevlendi. Birçok farklı kaynaktan gelen bilgilere göre, Motorola Razr 2022’nin ismi Motorola Razr 3 olarak duyurulabilir. Ayrıca bu cihazın ilk etapta sadece Çin’de satışa sunulacağı ve ancak belli bir sürenin sonunda küresel pazarda boy göstereceği iddia edildi.

Benzer şekilde ilk etapta Çinli akıllı telefon kullanıcılarının karşısına çıkacak olan Edge X30 Pro modeli ise, anakarada farklı küresel pazarda ise farklı bir isimle satışa sunulacak.