Motorola Razr 50 Ultra hızlı şarj özelliğiyle ortaya çıktı

Motorola Razr 50 Ultra'nın hızlı şarj özelliği, Çin sertifikasyon sürecinde ortaya çıktı. Bu yeni model, hızlı şarj kapasitesiyle dikkat çekiyor.

Motorola Razr 50 Ultra hızlı şarj özelliğiyle ortaya çıktı

Motorola, yakında yeni katlanabilir akıllı telefon serisi Razr 50'yi duyurmaya hazırlanıyor. Ancak resmi açıklama yapılmadan önce, Razr 50 Ultra modeli Çin'deki bir sertifikasyon platformunda görüntülendi ve hızlı şarj oranları ortaya çıktı.

Motorola Razr 50 Ultra'nın 3C veritabanında ortaya çıkması, bu cihazın XT-2453-2 model numarasıyla geleceğini doğruluyor. Listeye göre, cihaz 33W kablolu hızlı şarj desteğine sahip olacak ki bu da selefiyle aynı seviyede. Daha önce, Razr 50 Ultra'nın tam tasarımı, teknik özellikleri ve renk seçeneklerini ortaya koyan bir sızıntı haberi paylaşılmıştı.

Motorola Razr 50 Ultra hızlı şarj özelliğiyle ortaya çıktı - Resim : 1

Motorola Razr 50 Ultra hızlı şarj özelliğiyle ortaya çıktı

Motorola'nın yeni Razr 50 Ultra modeli, geçtiğimiz ay Hindistan'daki BIS platformunda da görülmüştü. Bu da cihazın piyasaya çıkışının çok yakında olabileceğine işaret ediyor. Bildiklerimize göre, Ultra modeli 6,9 inçlik 1.5K çözünürlüğe sahip pOLED ekran ve 165Hz yenileme hızı sunacak. Ayrıca, cihazın dış paneli ise 4 inçlik daha küçük bir pOLED ekran olacak. İçerisinde Snapdragon 8s Gen 3 işlemci, 12GB RAM ve 256GB dahili depolama bulunması bekleniyor.

Motorola Razr 50 Ultra'nın 4.000mAh kapasiteli bir batarya ile gelmesi muhtemel. Kamera özellikleri arasında ise iki adet 50 megapiksel arka kamera ve 32 megapiksel ön kamera yer alacak. Cihazın kutudan çıktığında Android 14 işletim sistemi ile çalışacağı düşünülüyor. Şu anda elimizdeki bilgiler bunlarla sınırlı, daha fazla güncelleme için takipte kalın.