Mobil

Motorola’nın gizemli yeni telefon modeli ilk defa kendini gösterdi

Bir sertifikasyon süreci sonunda adından ilk defa bahsettiren Motorola’nın yeni akıllı telefon modeli, teknoloji dünyasında şaşkınlığa sebep oldu.

Motorola’nın gizemli yeni telefon modeli ilk defa kendini gösterdi

Motorola, bu seneyi oldukça verimli geçiriyor. Şirket tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen lansman da bu durumun kanıtlarından biri. Hatırlanacağı üzere Motorola aslında lansmanı daha erken bir tarihte yapmak istemiş, ancak şirketin üst markası olan Lenovo Çin ve Tayvan arasındaki gerginliği bahane göstererek bu tanıtım organizasyonunu bir hafta on gün kadar ertelemişti.

Birkaç gün önce gerçekleşen lansmanda ise, şirket açısından çok büyük öneme sahip 2 yeni amiral gemisi modeli tanıtıldı. Buna göre Motorola Razr 3 veya bir diğer ismiyle Motorola Razr 2022 modeliyle birlikte katlanabilir akıllı telefon sektörüne, Moto X30 Pro modeliyle de amiral gemisi cihazlara selam çakan Motorola, şimdi de alt – orga segment üretimine geri dönmüş gibi görünüyor.

Motorola’nın gizemli yeni telefon modeli ilk defa kendini gösterdi

Sabah saatlerinde iki farklı sertifika sitesinde birden görünen ve Moto E serisinin yeni üyesi olduğu anlaşılan Moto E22i modeli, daha önce hiç adından bahsettirmeyen bir cihazdı. Şirketin sır gibi sakladığı bu model hakkında şimdilik çok fazla bilgi sahibi değiliz. Ancak sertifikasyon süreçlerinde ortaya çıkan bilgilere göre, yeni model çift sim desteğine sahip olacak ve kutusunda bir adet kulaklık barındıracak.

Yeni telefonun kutusundan kulaklıkla çıkması ise, bu telefonun 3,5mm jak girişi alışkanlığını sürdürecek bir model olduğunu gösteriyor. Daha önce de söylediğimiz gibi bu telefon hakkında şu an için öğrenebildiklerimiz bunlardan ibaret ancak muhtemelen önümüzdeki günlerde Moto E22i modeliyle alakalı çok daha fazla bilgiye ulaşacağız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.