Nokia yeni bir telefon tanıtmaya hazırlanıyor!

HMD Global, Londra'da 4 Ekim'de gerçekleştirilecek bir etkinlik için davetiyeler göndermeye başladı ve etkinlikte "Nokia ailesine katılacak yeni akıllı telefon" ibaresi kullanıldı.

Nokia yeni bir telefon tanıtmaya hazırlanıyor!

Nokia'nın son zamanlarda iyice yükselişe geçtiği bir gerçek. Dur durak bilmeden yeni trendleri yakalamaya çalışan marka, kullanıcı kitlesini de artırmaya devam ediyor. Nokia'nın yakın bir zamanda yeni bir telefon duyuracağı dedikoduları ortalıklarda dolaşıyordu ancak henüz bu netliğini kazanamamıştı. Tabii ki bugüne kadar.. 

Nokia'nın akıllı telefon alt markası HMD Global, Londra'da 4 Ekim'de gerçekleştirilecek bir etkinlik için davetiyeler göndermeye başladı ve etkinlikte "Nokia ailesine katılacak yeni akıllı telefon" ibaresi kullanıldı. Yani artık Nokia'dan gelecek yeni akıllı telefonun tanıtılacağı tarihi biliyoruz. Ancak bu telefonun ne ve hangi model olacağı konusunda henüz bir bilgimiz yok.

Nokia yeni bir telefon tanıtmaya hazırlanıyor!

Nokia yeni bir telefon tanıtmaya hazırlanıyor! - Resim : 1

Söz konusu telefon, bir süredir hakkında çıkan haberlerle merak uyandıran Nokia 7.1 Plus olabilir. Ancak bir diğer seçenek ise 5 arka kameralı tasarımıyla dikkat çeken Nokia 9. Her iki telefon da oldukça iddialı görünüyor ve şimdiden dikkatleri üzerine toplayan Nokia'dan bir bilgi paylaşımı gelmiş değil bu konuda. 

Karşımıza nasıl bir cihaz ile çıkacağını bilmediğimiz Nokia, telefon pazarındaki gücünü her geçen gün artırmaya devam ediyor. Eh bekleyelim o zaman... Bizi şaşırt Nokia!