Mobil

Nokia’nın Moneypenny ekran görüntüleri yayınlandı

Moneypenny ekran görüntüleri internete sızdırıldı

Nokia’nın Moneypenny ekran görüntüleri yayınlandı

Bu ayın başlarında Windows 8.1 “Blue” ekran görüntülerini görmüştük. Ana ekranda navigasyon özelliği gibi bazı güncellemelerin olduğu belirtiliyordu. Bugün bu navigasyon tuşuna bir kaç tane daha ekleniyor. Tam olarak ekran görüntüsünün sızdırıldığı resimde de göreceğiniz gibi ön ekranı tamamen sızdırıldı.

 

Twitter üzerinden sızdırılan resim “Moneypenny” ismiyle yayınlandı. Söylentilere göre Nokia cihazlarında Windows Phone 8.1 kullanacak ve şimdilik ön ekrana eklenen navigasyon ve çift SIM kart özelliği ile biliniyor.

1387840160_180357-nokiamoneypennyleakfull.jpg

Windows ve arama tuşları alt kısma yerleştirilmiş. Çift SIM kartla Nokia’dan gelmesi beklenen cihaz, Moneypenny’nin 854x480 ekran çözünürlüğüne sahip olacağı düşünülüyor. Bunun nedeninin telefondan alınan ekran görüntüsü. 6:30 oranlarında olan ekran Lumia 630 ismiyle de markette satışa sunulabilir.

 

Moneypenny’nin donanım özellikleri hakkında bilgi bulunmuyor. Navigasyon butonunun yanı sıra ayrıca bildirim merkezi, kısa yol ayarlar, Siri benzeri bir kişisel sesli asistan ve  diğer küçük geliştirmelerin olması bekleniyor. 2014 yılında 2 Nisan tarihinde tanıtılması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.