Mobil

Nubia yeni akıllı saatini Red Magic 5S ile birlikte duyuracak!

Giyilebilir cihazlar segmentindeki popülaritesini artırmayı planlayan Nubia, yeni akıllı saatini duyurmaya hazırlanıyor!

Nubia yeni akıllı saatini Red Magic 5S ile birlikte duyuracak!

Nubia artık Red Magic oyun akıllı telefonları serisi ile tanınıyor. Ancak, yakın gelecekte, şirket Nubia Watch akıllı saatini piyasaya sürerek giyilebilir cihazlar segmentindeki popülaritesini artırmayı planlıyor. Şirketin yeni akıllı saati yolda.

Nubia yeni akıllı saatini Red Magic 5S ile birlikte duyuracak!

Nubia, Red Magic 5S çıkış tarihini geçen hafta resmi hale getirdi ve 28 Temmuz için bir etkinlik planladı. Ancak şirketin Red Magic 5S modelini tanıtacak olduğu etkinlikte yeni akıllı saatini de duyuracak olduğu ortaya çıktı.

Nubia yeni akıllı saatini Red Magic 5S ile birlikte duyuracak! - Resim : 1

Nubia bugün, güncellenmiş Red Magic 5S oyun akıllı telefonunun yanı sıra saati duyuracağını da açıkladı. Saat aşağıda yer alan Weibo postuna göre oyun amiral gemisi ile birlikte gelecek. Nubia ayrıca saatin birkaç önemli tasarım özelliğini ortaya çıkardı. Zira şirket tarafından yayınlanan teaser'ı incelediğimizde, cihazın tasarımı ve bazı özellikleri hakkında fikir veriyor.

Postere göre, saat esnek bir OLED ekran ve paslanmaz çelik bir kasa alacak. Ayrıca, aksesuar Nubia'nın Android tabanlı kendi işletim sistemine sahip.

Büyük olasılıkla yakın gelecekte, cihazın özellikleri hakkında daha fazla bilgi  görünecektir. Detaylar geldikçe siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.