Mobil

OnePlus 11 Pro 5G iddialı geliyor!

OnePlus yeni cihazı ile gündeme bomba gibi düşecek. Şirketin üzerinde çalıştığı cihaz henüz piyasaya sürülmedi ama söylentiler gelmeye devam ediyor.

OnePlus 11 Pro 5G iddialı geliyor!

OnePlus 11 Pro 5G daha piyasaya sürülmedi ancak cihaz hakkında söylentiler şimdiden başladı. Güvenilir bir kaynak olan Digital Chat Station, OnePlus 11 Pro 5G olduğuna inanılan Snapdragon 8 Gen 2 destekli OnePlus amiral gemisinin bu yılın sonunda Çin'de piyasaya çıkacağını iddia eediyor. Cihaz iç pazarda diğer Snapdragon 8 Gen 2 amiral gemisi telefonlarıyla rekabet edecek. Bugün başka bir kaynak, OnePlus 11 Pro 5G'nin bazı alanlarda OPPO Find X6 Pro'dan daha iyi performans göstereceğini iddia etti.

OnePlus 11 Pro 5G iddialı geliyor!

OnePlus 11 Pro 5G iddialı geliyor! - Resim : 1

OnePlus 11 Pro 5G'nin performans ve tasarım gibi bölümlerde göz dolduracağı tahmin ediliyor. Yeni bir sızıntı, OnePlus 11 Pro'nun Find X6 Pro'da kullanılamayacak bazı özelliklere sahip olacağını iddia ediyor. Kaynak, OnePlus 11 Pro'nun performans, şarj ve dahili soğutma gibi bölümlerde Find X6 Pro'dan daha iyi performans gösterebileceğini söylüyor gibi görünüyor.

OnePlus 11 Pro ve Find X6 Pro'nun Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olması bekleniyor. OnePlus, OnePlus 10T'de zaten 16 GB RAM sunduğundan, 11 Pro'nun da 16 GB RAM varyantında gelmesi muhtemel. 11 Pro'nun ayrıca, 10T'de kullanıma sunulan 150W SuperVOOC şarjı ile donatılmış olması muhtemel. Öte yandan Find X6 Pro, selefi gibi 12 GB RAM ve 80W şarj özelliğine sahip olmaya devam edebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.