Mobil

OnePlus Buds Z teknik özellikleri sızdırıldı!

14 Ekim de tanıtılması beklenen OnePlus Buds Z TWS kulaklarına dair sızdırılan bilgileri sizler için derledik.

OnePlus Buds Z teknik özellikleri sızdırıldı!

14 Ekim'de OnePlus 8T ile birlikte Buds Z TWS kulaklıklarını tanıtması bekleniyor. OnePlus TWS kulaklık çifti hakkında henüz fazla bir şey açıklamadı. Ancak kulaklıkların özelliklerini ortaya koyan bir sızıntı yayınlandı ve ayrıca tasarımlarını ortaya çıkaran birkaç kulaklık tasarımı paylaşıldı.

OnePlus Buds Z sızdırılan teknik özellikleri!

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bir habere göre OnePlus Buds Z'nin 10mm boyutunda olması ve Dirac Audio Tuner ve Dolby Atmos ses geliştirmeleriyle birlikte geleceğini iddialar arasında. IP5 toza ve suya karşı dayanıklı olması ve her bir kulaklığın yalnızca 4,35 gram ağırlığında olması bekleniyor. Buds Z'nin şimdilik batarya kapasitesi bilinmemektedir. Ancak sızıntılara göre, Buds Z'nin tek bir şarjla beş saatlik müzik keyfi sunacağını ve şarj kutusunun 15 saatlik ek pil ömrü sağladığını iddia ediliyor. Kasa ayrıca hızlı şarjı destekleyecek ve 10 dakikalık şarjla üç saatlik oynatma sunacak.

Buds Z, pasif gürültü engelleme için silikon uçlu olacağı nerdeyse kesin diyebiliriz, uzun bir gövdeye sahip olacağı ve çift mikrofonu olacağı da bilinen iddialar arasında. Buds Z'nin fiyatı şu anda bilinmiyor ancak sızdırılan bilgiler doğrultusunda, Temmuz ayında açıklanan OnePlus kulaklıklarından daha uygun fiyatlı olacağını tahmin ediyoruz.

Buds Z'ye ek olarak, OnePlus'ın, Wireless Z Bass Edition olarak adlandırılan yeni boyun bandı tarzı kablosuz kulaklıklarını da duyuracağı sızdırıldı. Adından da anlaşılacağı gibi, bunlar Nisan ayında duyurulan OG Wireless Z ile karşılaştırıldığında daha yüksek bir basa sahip olacak.

Ürünün OnePlus 8T ile birlikte 14 Ekim'de tanıtılması bekleniyor. OnePlus Buds Z TWS hakkındaki bilgiler resmiyet kazandığında siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.