OnePlus Nord CE 3’ün hem tasarımı hem de özellikleri sızdırıldı

Çinli teknoloji şirketi OnePlus tarafından üretilen ve bütçe dostu bir orta segment model arayanların kurtarıcısı olan Nord CE serinin yeni üyesi ilk kez görüntülendi.

OnePlus Nord CE 3’ün hem tasarımı hem de özellikleri sızdırıldı

Akıllı telefon dünyası bünyesinde pek çok önemli markayı barındırıyor. Ancak bu markaların tamamının akıllı telefon kullanıcılarına aynı şekilde hitap ettiğini söylemek pek mümkün değil. Kimi akıllı telefon üreticileri daha çok fiyat performans ürünleri ile adından bahsettirirken, kimileri ise amiral gemisi modelleri ile ön plana çıkıyor.

İşte her ne kadar özellikle OnePlus 11 modeliyle amiral gemisi dünyasına önemli bir üye daha katmış olsa da Çinli teknoloji devi OnePlus’da daha çok karşımıza bütçe dostu ya da fiyat performans canavarı modellerle çıkan bir isim. Şirketin şu sıralar üzerinde çalıştığı uygun fiyatlı telefon modellerinin başında ise OnePlus Nord CE 3 geliyor.

OnePlus Nord CE 3’ün hem tasarımı hem de özellikleri sızdırıldı - Resim : 1

OnePlus Nord CE 3’ün hem tasarımı hem de özellikleri sızdırıldı

Çin merkezli bir internet sitesi tarafından paylaşılan ve sonrasında dalga dalga yayılan yeni bir görüntüde, OnePlus Nord CE 3 olduğu düşünülen yeni bir telefonun arka yüzeyi görülüyor. Her ne kadar tek bir kareden oluşan bir görüntü olsa da söz konusu sızıntı OnePlus’ın yeni modeli hakkında en azından tasarım anlamında çok önemli bilgileri ortaya seriyor.

Bunun yanında telefonun donanım özelliklerine yönelik de bilgilerin gelmeye başladığını belirtelim. Eğer iddialar doğruysa, bu yılın ilk yarısının sonlarına doğru satışa sunulması beklenilen telefonun gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alacağını ve bu işlemci kümesini ise 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanıyla destekleyeceğini söyleyebiliriz.