OnePlus yepyeni bir ürünle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

Çinli teknoloji şirketi OnePlus, oyuncu monitörlerinden sonra şimdi de oyuncu klavyeleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

OnePlus yepyeni bir ürünle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

Akıllı telefon dünyasının en önemli isimlerinden biri olan OnePlus, özelikle fiyat performans modelleri ile dikkat çekiyor. Samsung ve Apple başta olmak üzere birçok teknoloji devinin amiral gemisi modellerini tehdit edebilecek kapasitede cihazlarla piyasada kendine ait bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başaran OnePlus, yakın vadede hem pazar payını hem de şöhretini arttırmanın peşinde.

Ancak birçok Çinli teknoloji devi gibi OnePlus’da sadece birkaç sektörle sınırlı kalmak istemiyor. Geçtiğimiz haftalarda oyunculara yönelik 2 yeni monitör tanıtarak oyun sektörüne giriş yaptığını ilan eden Çinli şirket, bugün de yeni bir müjde ile karşımıza çıktı.

OnePlus yepyeni bir ürünle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

OnePlus’dan yapılan açıklamaya göre, şirket yeni bir mekanik klavye üzerinde çalışıyor. Henüz ismi veya tüm özellikleri hakkında net bir açıklama yapılmayan bu klavyenin en önemli özelliği ise oyuncuları %100 özgür bırakması. Bunun anlamı oyunseverler, bu klavyede istedikleri gibi değişiklik yapabilecekler. Tuş kombinasyonlarından tutun da fonksiyonlarına kadar her alanda kullanıcısına sınırsız yetki tanıyacak olan bu klavye, benzer bir sunumu aydınlatma sisteminde de gerçekleştirecek.

OnePlus tarafından üretimine Mart ayında başlanacağı belirtilen bu klavyeyi satın alabilmek içinse Mayıs ayına kadar beklemek gerekecek. Ancak bu bekleyişin sonunda klavyeyi satın alabileceğinizin garantisini veremeyiz çünkü şirket henüz bu klavyenin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı konusunda herhangi bir bilgi vermedi.