Mobil

OPPO da WhatsApp üzerinden hizmet vermeye başladı

Akıllı telefon üreticisi OPPO da Türkiye'de WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri sistemini kullanıma sundu.

OPPO da WhatsApp üzerinden hizmet vermeye başladı

‘Evde Kalın’çağrısını göz önünde bulundurarak yeni bir uygulamayı hizmete alan OPPO, evinizde geçirdiğiniz günlerde yüz yüze göremediğiniz sevdiklerinizle görüntülü görüşmenize destek oluyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsünün yayılımını önlemek amacıyla alınan tedbirler, insanların sosyal hayatlarından mahrum kalıp evlerde vakit geçirmelerini gerektirdi. Sevdikleri uzakta olan, çocukları yurt dışında okuyan ya da torunlarını göremeyen yaşlıların duydukları özlemi göz önünde bulunduran OPPO, çağrı merkezinde yeni bir hizmet başlatarak akıllı telefon kullanıcılarını aileleri ve sevdikleriyle buluşturuyor.

OPPO da WhatsApp üzerinden hizmet vermeye başladı

Uygulamaya alınan hizmet kapsamında OPPO’nun çağrı merkezini arayan tüm kullanıcılar, kullandıkları akıllı telefonun markası göz etmeksizin, nasıl görüntülü görüşme yapabilecekleri konusunda yetkililerden destek alabilecekler. Cihazlarında internet erişimi bulunmuyorsa, kullandıkları operatör üzerinden veri hattını nasıl açabilecekleriyle ilgili de yönlendirmeli olarak bilgi sahibi olabilecekler.

Videolu görüşmenin nasıl yapılacağı da OPPO’nun çağrı merkezini arayanlara adım adım anlatılacak ve akıllı telefonun video uygulamaları konusunda bilgilendirilme yapılacak. Verilecek tüm bilgiler, yapılacak tüm yönlendirmeler, veri hattını açtırırken faturasına bir tutarın yansıyıp yansımayacağı gibi soruların cevapları özellikle 65 yaş üzerindeki kişiler için oldukça yararlı olacak.

Görüntülü görüşmede sadece WhatsApp uygulaması hakkında bilgilendirmenin yapılacağı bu hizmet Nisan ayı sonuna kadar geçerli olacak.

OPPO Türkiye Çağrı Merkezi’ne 0850 433 67 76 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Antepli
Adam doğal ve olduğu gibi gerçektende renk katıyor yorumlarıyla.
Cevapla
💠Gakko💠
Sağol Rafık teşekkür edim Allah razı olsun
💠Gakko💠
Benim kime zararım var candost şu ahir zamanda teknoloji takip edim tek hobim budur bunada laf etmeyin da
Cevapla
Battalgazi44
Gakko🥰 candır Malatyadan sevgiler
Cevapla
gakkocular buraya
Gakko için oylama başladı 😅 teknolojinin son icadı Gakko sanki
Cevapla
Konumuz GAKKO
Gakko teknolojiden anlamasada varlığı foruma renk veriyor ama bazen abartı da olmuyor değil
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.