Oppo, Find X5 Pro piyasayı silip süpürmeye geliyor!

Oppo yepyeni akıllı cihazıyla piyasayı silip süpürmeye geliyor. Cihaz henüz piyasaya sürülmeden detaylar gelmeye başladı.

Oppo, Find X5 Pro piyasayı silip süpürmeye geliyor!

Oppo Find X5 Pro amiral gemisi akıllı telefonu bir süre önce piyasaya çıkarken, şirketin yakın zamanda bu modeli yenilemeyi planladığı görülüyor. Bu arada yeni bir rapor, Find N2 adlı yeni bir katlanabilir telefon modelinin de yakında piyasaya sürüleceğini ortaya koydu.

Haber, Weibo hesabında güvenilir bir kaynak olan Dijital Sohbet İstasyonundan geliyor. Sosyal medya gönderisine göre, Çinli akıllı telefon üreticisi yeni bir Find X5 Pro modelini piyasaya sürmeyi planlıyor, ancak bu model Qualcomm'un en yeni ve en büyük Snapdragon 8+ Gen 1 SoC'si ile donatılacak. Ayrıca, yepyeni bir katlanabilir telefon modeli de yolda ve orijinal Find N cihazının halefi olacak.

Oppo, Find X5 Pro piyasayı silip süpürmeye geliyor!

Oppo, Find X5 Pro piyasayı silip süpürmeye geliyor! - Resim : 1

Bilgiyi aktaran kaynak, markanın önümüzdeki ay Ağustos 2022'de Find X5 Pro Snapdragon 8+ Gen 1 Edition akıllı telefonunu piyasaya süreceğini iddia ediyor. Bu sızıntı ayrıca bir sonraki nesil katlanabilir telefon Find N2'nin ikinci yarıda piyasaya çıkacağını da ekliyor. Bu model bir kapaklı telefon kapaklı yaşam tasarımına sahip olacak ve ColorOS 13 özel dış görünümünde çalışacak. Kaynak, bu cihazın kod adını da ortaya çıkardı. Dragonfly kod adına sahip cihaz hakkında detaylar gelmeye devam ediyor.

Şu anda, her iki akıllı telefon modeliyle ilgili daha ince ayrıntılar hala bilinmiyor. Digital Chat Station, şirketin yakında Oppo Watch 3 ve Oppo Band 2 giyilebilir cihazlarını piyasaya sürmeyi planladığını da ekledi. Ancak, bu iki ürün için herhangi bir lansman takvimi sunmadı. Bunun hala doğrulanmamış bir rapor olduğunu unutmayın, bu yüzden bu haberi bir tutam tuzla alın ve daha fazla güncelleme için bekleyin.