Oppo Find X6 serisi kamera detayları ortaya çıktı!

OPPO yakında yeni cihazlarını piyasaya sürmeye devam edecek. Bu kapsamda şirketin yeni serisi Find X6 ile ilgili detaylar geliyor.

Oppo Find X6 serisi kamera detayları ortaya çıktı!

Geçen haftaki Oppo Find X6 serisi teknik özellikleri sızıntısının ardından, güvenilir kaynak olan Digital Chat Station şimdi Find X6 serisi kameralar hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmaya başladı.

Oppo Find X6 serisi kamera detayları ortaya çıktı!

Oppo Find X6 serisi kamera detayları ortaya çıktı! - Resim : 1

Oppo Find X6, 50MP ultra geniş modül ve 32MP telefoto lensin yanı sıra 50MP ana kamera getirecek. Find X6 Pro ana, ultra geniş ve telefoto kameraları için üç adet 50MP modül kullanacak. İki Oppo Find X6 telefona ek olarak, Yeni bir kaynak, OnePlus 11'in 50 MP ana kamera, 48 MP ultra geniş açılı kamera ve 32 MP telefoto lens getireceğini gösteriyor. Diğer yerlerde, Oppo Find X6'nın yakında çıkacak Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile piyasaya sürülmesi bekleniyor, normal Find X6 ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini kullanacak. Gelecekte Oppo Find X6 serisi hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkmasını bekliyoruz.

OPPO yeni cihazları ile piyasaya damga vurmaya devam edecek. Bu kapsamda daha fazla telefonun yakında tanıtılmasını bekleyebiliriz. Cihazlar piyasaya sürülmeden önce özellikleri ile ilgili daha fazla detayın da ortaya çıkmasını bekleyebiliriz. Şu sıralar akıllı telefon sektöründe ciddi bir rekabet var ve bu kapsamda şirketler adeta birbiri ile yarış halinde.