Samsung, tasarımcı Juun.J ile işbirliği yapıyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung katlanabilir cihazları için yeni bir tasarımcı ile işbirliği yapacak. Bu kapsamda gelin çalışmalara göz atalım.

Samsung, tasarımcı Juun.J ile işbirliği yapıyor!

Samsung ve Güney Koreli moda tasarımcısı Juun.J, sınırlı sayıda Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4, Buds 2 Pro, Watch 5 serisi cihazlardan oluşan yeni bir koleksiyon çıkarıyor. Güney Koreli teknoloji devi şu anda katlanabilir sektöründe lider konumunda, bu kapsamda tasarım cihazları ile de ön plana çıkmayı hedefleyen şirket beklentileri aşacak.

Yeni cihazların tümü Güney Kore'de Samsung Korea çevrimiçi mağazasından, Galaxy Campus mağazalarından ve ortak perakendecilerden temin edilebilir. Yeni sınırlı sayıda üretilen cihazlar, hafif beyaz marka öğeleriyle ağırlıklı olarak siyah renge sahip olacak. Geçmişteki sınırlı sayıdaki işbirliklerinde olduğu gibi, kullanıcılar özel ambalajlar ve aksesuarlar da alacak.

Samsung, tasarımcı Juun.J ile işbirliği yapıyor!

Samsung, tasarımcı Juun.J ile işbirliği yapıyor! - Resim : 1

Galaxy Z Fold4 Juun J. sürümünün fiyatı 2.198.700 KRW (1.554 $) ve çok amaçlı bir kanvas çanta, deri çanta, S kalem ve bir kalem çantası ile gelecek. Galaxy Z Flip 4 Juun J. sürümü 1.473.000 KRW'ye (1.041 $) mal olacak ve ayrıca bir kanvas çanta ve deri çanta ile gelecek. Galaxy Watch 5 Juun J. sürümü 40 mm (369.000 KRW) ve 44 mm (399.000 KRW) boyutlarında mevcut ve sınırlı sayıda deri kayış, şarj cihazı ve özel saat yüzleriyle birlikte gelecek. Ayrıca 569.000 KRW karşılığında Galaxy Watch 5 Pro da elde edilecek. Galaxy Buds 2 Pro Juun J. sürümü 329.000 KRW'ye mal oluyor ve özel bir deri taşıma çantası ile geliyor.