Mobil

Oppo Reno 7A tasarımıyla çok konuşulacak

Oppo hayranları büyük bir merakla yeni akıllı telefon serisi Oppo Reno 8’i beklerken, Çinli teknoloji şirketinin hala Reno 7 serisine yatırım yaptığı ortaya çıktı.

Oppo Reno 7A tasarımıyla çok konuşulacak

Oppo son yılların en önemli teknoloji markalarından biri olmayı başardı. Sahip olduğu pek çok farklı isimle, tüketicilerin talep edebileceği her seviyede ürün tedarik edebilen, malzeme kalitesi bakımından istediği gibi farklılaşabilen Çinli şirket, 2022 yılını da son derece hareketli geçiriyor.

Bilindiği üzere teknoloji dünyasındaki hakim görüş, Çinli şirketin yakın zamanda Oppo Reno 8 serisini tanıtması. Tabi buna bağlı olarak artık, bu seriye ait modellere ilişkin görüntülerin sızması da bizi şaşırtmaz. Ancak şirkete yakın kaynaklardan paylaşılan son görsel, Oppo’nun emekli olduğunu düşündüğümüz Oppo Reno 7 serisine ait yeni bir modelden.

Oppo Reno 7A ismiyle çağrılan yeni akıllı telefon modeli, artık muhtemelen Oppo Reno 7 serisinin son üyesi olacaktır. Yeni modele ilişkin henüz elimizde çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak sızdırılan görsele baktığımız zaman, telefonun ön kamerasının ekranın sol üst köşesine yerleştirildiğini ve ekran çerçevelerinin de bir hayli ince olduğunu görüyoruz.

Bunun yanında telefonun arka yüzeyinde bulunan kamera panelinde ise 2’si büyük 1’i küçük olmak üzere üç farklı kamera ve led flaşlar bulunuyor. Tabi bu kameraların çözünürlükleri hakkında da henüz bir bilgimiz yok. Ancak Çinli şirketin artık bir an önce yeni seriye geçmek isteyeceği düşünüldüğünden, Oppo 7A’nın yakın bir zamanda tanıtılarak satışa sunulması bekleniyor.

Yorumlar
Cafer
İphone15nezamancikacak
Cevapla
Cafer
Renoa7nezamancikacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.