Mobil

Optimus 4X HD Jelly Bean'a yükseltilmeyecek mi?

LG, Android Jelly Bean'a yükselecek cihazlarını açıkladı.

Optimus 4X HD Jelly Bean'a yükseltilmeyecek mi?

Söylentilere göre LG'nin Android'li yeni amiral gemisi Nexus 4, Jelly Bean'un bir parçası olan yazılım sürümü Android 4.2 işletim sistemi ile piyasaya sürülecek. Peki LG'nin diğer yüksek özellikli cihazları hangi işletim sistemini kullanacak?

Güney Kore şirketinin Jelly Bean planları hakkında bilgiler paylaşıldı ve resmi basın açıklamasında ilginç sürprizler görüldü.

1350298110_lg-optimus-g.jpg

LG firmasının yeni amiral gemisi Optimus G akıllı telefon Aralık ayında Jelly Bean güncellemesi alacak iken Optimus LTE 2 bir önceki ay bu güncelleme ile buluşacak. Optimus Vu ve Optimus Vu 2 ise 2013'ün ilk çeyreğinde bu güncellemeye sahip olacak. Fakat nedense LG'nin basın açıklamasında Optimus 4X HD akıllı telefondan hiç bahsedilmemiş.

Güncellemeler Güney Kore'den başlayıp sırayla geçilecek. Ancak yazılım sürümleri ile ilgili herhangi bir tarih verilmemiş.

Yorumlar
Misafir
Kardeşim çok teşekkür ederim Allah senden razı olsun resmen yüreğime su serptin yoksa telefonu almayacaktım.Çok teşekkür ederim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.