Optimus G Pro'ya yeni renk seçeneği geliyor!

Devasa ekranı ile dikkat çeken Optimus G Pro için siyah renkli versiyonu kısa süre içerisinde satışa sunulacak.

Optimus G Pro'ya yeni renk seçeneği geliyor!

Ülkesi Güney Kore’de 40 gün içerisinde 500 bin satış rakamına ulaşan Optimus G Pro, devam eden süreçte 5-inç boyutuyla Japonya’da kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Her iki ülkede beyaz renkle raflardaki yerini alan telefonun kısa süre içerisinde siyah renkli versiyonu satışa sunulacak.
1366093508_lg-optimus-g-pro-black-soon.jpg

LG Facebook tarafından paylaşılan görselin yanı sıra telefonun ilk aşamada LTE destekli ülkelerde satışa sunulacağı aktarılırken, satış tarihi hakkında net açıklamalar yapılmadı. Üst sınıf teknik özellikler sunan Optimus G Pro için, LG’nin şu sıralar Velue Pack adında kapsamlı bir güncelleme sunduğunu görüyoruz. Söz konusu güncelleme ile telefonda gözle kontrol olanağı sağlayan Smart Screen, Smart video gibi detayların yanı sıra aynı anda iki kameranı çekim yapmasına olan sağlayan Dual Camera yer almakta.

Optimus G Po, ülkemizde de sabırsızlıkla beklenen modellerin başında geliyor. Kısa süre içerisinde küresel pazara açılması beklenen telefon Galaxy S4, Xperia Z ve HTC One ile sıkı bir rekabet içerisinde olacaktır.