Mobil

Popüler iPhone uygulamasının ikinci versiyonu geliyor

Popüler iPhone ve iPad uygulaması Djay'in ikinci versiyonu için trailer yayınlandı.


Popüler Djay uygulamasını seven iOS kullanıcıları için yakın zamanda bu uygulamanın ikinci versiyonu Djay 2 App Store’da yerini alacak. Bu uygulama için yeni bir trailer yayınlandı.

Djay uygulaması ile iPhone ve iPad kullanıcıları büyük ölçüde müzikleri karıştırarak partilerde ve istedikleri yerlerde DJlik yapabiliyorlar. Uygulamanın yapımcısı Algoriddim, daha da geliştirilmiş olarak Djay’in ikinci versiyonunu kullanıcılara sunuyor. Djay uygulaması ile iki uzun şarkıyı birbirine karıştırarak çalabiliyorsunuz.

1373785846_djay-2.jpg

Ne yazık ki uygulamanın yapımcısı Algoriddim, Djay 2 ile gelecek olan yenilikler hakkında herhangi bir bilgi vermedi ancak, uygualam için kıza bir video yayınladı ve çok yakında Djay 2’nin iPhone ve iPad için geleceğini duyurdu.

Aşağıda yayınlanan trailer videoyu ve sonraki sayfamızda bu uygulamanın nasıl kullanıldığını gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.