Red Magic 8S Pro, kendini göstermek için artık saatleri sayıyor

Gerek tasarımı gerekse de özellikleriyle birçok insanın rüyalarını süsleyen Red Magic 8S Pro modeli artık geri sayıma geçti.

Red Magic 8S Pro, kendini göstermek için artık saatleri sayıyor

Nubia, 5 Temmuz'da Red Magic 8s Pro oyun telefonunun yanı sıra ilk oyun tabletini de tanıtacağını doğruladı. Weibo üzerinde marka tarafından paylaşılan iki görsel, oyun tabletine dair ipuçları içeriyor. İlk görsel, tabletin ön tasarımını gözler önüne seriyor ancak başka detay içermiyor.

İkinci görselde ise, tabletin 10.000mAh devasa bir batarya ile donatılacağını ve 80W hızlı şarjı destekleyeceği anlaşılıyor. Lansmana yaklaşırken, şirket önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntıyı paylaşabilir.

Bir duyum hesabı olan Digital Chat Station'ın son Weibo gönderisinde, Red Magic oyun tableti hakkında bazı önemli bilgiler ortaya çıktı. Duyum, cihazın 12.1 inç yüksek çözünürlüklü bir ekranla geleceğini belirtti. Ancak ekranın OLED mi yoksa LCD panel mi olacağı konusu belirsizliğini koruyor.

Red Magic 8S Pro, kendini göstermek için artık saatleri sayıyor - Resim : 1

Red Magic 8S Pro, kendini göstermek için artık saatleri sayıyor

Digital Chat Station, Red Magic oyun tabletinin Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga setiyle donatılacağını ve 12 GB RAM'e sahip olacağını ifade etti. Cihazın batarya kapasitesi ve şarj yeteneklerinin ise resmi duyurularla uyumlu olduğunu belirtti. Cihazın kameralarıyla ilgili herhangi bir bilgi henüz paylaşılmadı. Ayrıca, Red Magic oyun tabletinin 5G versiyonunun da geleceği bilgisi de duyum hesabı tarafından paylaşıldı.

Red Magic oyun tabletinin, bu yıl Nisan ayında duyurulan ZTE Axon Pad 5G'nin yeniden markalanmış veya ayarlanmış bir versiyonu olabileceği düşünülüyor. Axon Pad, 12.1 inç LCD ekran, 1600 x 2560 piksel çözünürlük, Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga seti, 8 GB / 12 GB RAM, 256 GB / 512 GB depolama, 10.000mAh batarya, 80W şarj desteği, 16 megapiksel ön kamera ve 13 megapiksel arka kamera özellikleriyle donatılmıştı.