Redmi Note 10 Pro sonunda beklenen güncellemeyi alıyor!

Redmi'nin son döneme damga vuran telefonu sonunda büyük güncellemeye kavuşuyor. MIUI 13 öncesi gelecek olan bu güncellemenin detaylarına bakıyoruz.

Redmi Note 10 Pro sonunda beklenen güncellemeyi alıyor!

Başka bir Redmi cihazı daha MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı almaya başlıyor. Redmi Note 10 Pro kullanıcıları için sonunda güncelleme kullanıma sunuluyor. Bu haberin sevindirici tarafı ülkemiz için güncellemenin yaklaşıyor olması. 

Temel olarak Atomize Bellek, Sıvı Depolama, Odaklanmış Algoritma ve Akıllı Denge gibi dört optimizasyona odaklanan MIUI 12.5 Gelişmiş Sürümün özellikleri sistem performansını arttırmaya yönelik.

Güncelleme, Endonezya'da ve sırasıyla Android 11 tabanlı V12.5.2.0.RKFTWXM sürümüyle tanımlanırken, Tayvan kullanıcıları için V12.5.4.0.RKFIDXM yapı sürümüyle birlikte geliyor. 

Redmi Note 10 Pro güncellemeye kavuşuyor!

Redmi Note 10 Pro sonunda beklenen güncellemeyi alıyor! - Resim : 1

Tayvan ve Endonezya'daki Redmi Note 10 Pro kullanıcıları, henüz bildirimi almadılarsa, riski size ait olmak üzere aşağıdaki orjinal bağlantı aracılığıyla dosyayı manuel olarak flash'lamayı denebilirler. Telefonlarınızı kontrol etmenizde fayda var. Şayet ROM sürümleriniz bu ülke içinse sizlerde buradaki dosyalar ile güncellemeyi kurabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları:

Redmi Note 10 Pro (Endonezya) – İndirme Bağlantısı

Redmi Note 10 Pro (Tayvan) – İndirme Bağlantısı

REDMİ NOTE 10 PRO MIUI 12.5 GELİŞMİŞ SÜRÜM DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ:

(MIUI 12.5 Enhanced)

  • Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.
  • Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.
  • Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Güncelleme yakın zamanda ülkemiz için de yayınlanabilir. Takipte kalmaya devam edin.