Mobil

Redmi'den yeni bütçe dostu telefon!

Redmi yeni bütçe dostu telefonu Redmi A1+'ı yakında piyasaya sürebilir. Cihaz farklı veritabanlarında görünmeye başladı.

Redmi'den yeni bütçe dostu telefon!

Geçen hafta birden fazla sertifika sitesinde bir cihaz karşımıza çıktı. Şimdi ise Geekbench sitesinde aynı cihaz görüntülendi. Geekbench'te yayınlanan verilere göre Redmi yeni bir giriş seviyesi cihaz için kolları sıvamış. Ayrıca aynı cihaz Hindistan'da bir POCO akıllı telefon olarak yeniden markalandırılacak. Şimdi, IMEI veritabanında cihazın bir varyantı tespit edildi.

Redmi'den yeni bütçe dostu telefon!

redmi

Bu varyant Redmi A1+ olarak adlandırılıyor ve 220733SFG model numarasına sahip. Güvenilir bir kaynak olan Simarpal Singh, bunun parmak izi okuyucu ile donatılmış bir model olduğunu iddia ediyor. Bir parmak izi sensörünün dahil edilmesi dışında, Redmi A1+'ın diğer özelliklerinin yaklaşmakta olan Redmi A1 ile aynı olması bekleniyor. Redmi A1+'dan neler beklenebileceği hakkında bir fikir edinmek için Redmi A1'in özelliklerine bir göz atalım.

Şimdiye kadar, çeşitli listeler Remi A1'in bir MediaTek Helio A22 yonga seti ile geleceğini ortaya koydu. Bu, dört çekirdeğin tümü 2GHz'de saat hızına sahip dört çekirdekli bir işlemciye sahip oldukça eski bir yonga seti.

Yonga seti 3GB RAM ile tamamlanacak. İşletim sistemine gelince, cihaz kutudan Android 12 çalıştıracak. Bunun dışında Redmi A1, LTE, 2.4GHz WiFi ve Bluetooth 5.0 şeklinde bağlantı seçenekleri sunacak. Cihaz 164,67 mm uzunluğunda ve 76,56 mm genişliğinde. A1+, muhtemelen güç düğmesinin arkasına eklenen bir parmak izi sensörüyle aynı özelliklere sahip olacak. Cihazla ilgili henüz başka bir bilgi yok. Giriş seviyesinde olacak cihazın fiyatının da uygun olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.