Mobil

Royole'den katlanabilir telefon: Royole FlexPai!

CES 2019 kapsamında Royole FlexPai görenleri şaşkına çevirdi. Oldukça estetik ve esnek bir katlanabilen telefon ile karşı karşıyayız. İşte detaylar!


CES 2019 kapsamında Samsung'un kumanda tasarımlı katlanabilir telefonunda sonra ''gerçekten'' katlanabilen telefon sunan Royale, fuar alanında büyük ilgi gördü. 

Esneklik ve estetik görünüş konusunda oldukça iyi iş çıkaran Royale, bu cihazın daha da geliştirmeler alacağını belirtti. Ekran adeta bir cüzdan edasıyla ikiye kolay bir şekilde katlanabiliyor. Kendi özelleştirmelerini kullanan Royole FlexPai, ekran konusunda cam yerine farklı bir materyal kullanmış. Her ne kadar bu materyal ışığı çok kolay bir şekilde yansıtıyor olsa da ileri de çözülemeyecek bir sorun değil.

Samsung'un kumandasının ardından artık göze her türlü kusur güzel görünür oldu, orası ayrı. 

Royole'den katlanabilir telefon: Royole FlexPai!

6GB/8GB RAM ve 128GB/256GB depolama alanı seçeneği ile gelecek olan cihazın 7.8 inçlik bir ekranı bulunuyor. 16MP ve 20MP çözünürlüğe sahip toplamda çift kamera kurulumu ile satışa sunulacak olan cihazın ne zaman seri üretime geçeceği ise bilinmezliğini koruyor.

Fiyat konusunda ise Royal firması sessizliğini korumakta. Henüz bu teknoloji için erken, ancak Royale geleceğin parlayan yıldızlarından biri olacak, orası kesin. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz katlanabilir telefon hakkında. Yayınlanan tanıtım videosuna da yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.

Yorumlar
Can
Katlanabilir telefonun amacını hala anlamamaktayım. Neden ihtiyacımız olsun?
Cevapla
Hoar
Huaviy candır
Cevapla
yakup
bu tür telefonlar güzel ama lakin bozulduğu zaman çok masraf açar
Cevapla
izmir,li
pil ve fiyat yok.. 2000 dolardan aşağı satmazlar..ayrıca 5G de yok..bu tür telefonlar alınmaz..çabuk bozulur..göreceksiniz..
Cevapla
Erhan
Evet, güzel bir teknoloji. Fakat ben bu cihazın tasarımını beğenmedim, hiç kullanışlı gibi durmuyor. Fakat bu teknolojiyi LG televizyonuna çok güzel entegre etmiş. Katlanarak haznenin içine girmesi ve evde yer kaplamaması çok iyi olmuş. Fakat bu telefonda çok eğrelti duruyor, eğimli değil de sırt kısmı tam örtüşecek şekilde katlanmış olsaydı belki.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.