Samsung, 10 Ağustos için müjdeyi verdi!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung 10 Ağustos'ta yepyeni bir lansman etkinliği ile karşımıza çıkacak. İşte merakla beklenen lansmanla ilgili detaylar..

Samsung, 10 Ağustos için müjdeyi verdi!

Samsung bir sonraki lansmanını gerçekleştirmeye hazır. Şirket bugün, 10 Ağustos'da düzenlenecek olan bir sonraki Unpacked etkinliğinin müjdesini verdi. Açılış konuşması Samsung'un web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak yayınlanacak ve yüz yüze bir iletişim olmayacak. 

Samsung, 10 Ağustos için müjdeyi verdi!

Samsung, 10 Ağustos için müjdeyi verdi! - Resim : 1

Samsung, önceki yıllarda olduğu gibi, Rezerv programı aracılığıyla erken alıcılara özel teklifler verecek. Bu sefer kayıt olmak için 10 Ağustos'a kadar vaktiniz var. Samsung'a göre, bu bir "taahhütsüz teklif" ve yalnızca adınızı ve e-posta adresinizi sağlamanız yeterli olacak. Etkinlik ile birlikte erken satın alımlarda bazı fırsatlar sunulacak. Şirketin, bir çift yeni akıllı saat ve bir dizi kablosuz kulaklık ile birlikte Galaxy Z Fold ve Z Flip katlanabilir telefonlarının yeni neslini piyasaya sürmesi bekleniyor. Yaklaşan ürünler hakkında henüz fazla bir şey bilmiyoruz, ancak raporlar Samsung'un katlanabilir cihazları eskisinden daha düşük bir fiyata satabileceğini gösteriyor.

Samsung'un kapanışından sonra canlı bir Soru-Cevap oturumunun yanı sıra Unpacked canlı yayınına ev sahipliği yapılacak. 10 Ağustos'ta YouTube kanalından takip edilebilecek olan etkinlikte Güney Koreli teknoloji devi birbirinden farklı sürprizler de sunabilir. Güney Koreli teknoloji devi yepyeni cihazlar erken alıcılar için teklifler ile kullanıcılara çeşitli fırsatlar sunacak. Bu etkinlik için uzun süre beklememiz de gerekmeyecek.