Mobil

Samsung bedava Galaxy S9 dağıttı

Azılı rakibi Apple'ı hedef alan Samsung, ilginç bir çalışmaya imza attı ve Appel isimli küçük bir Hollanda kasabasında bedava Galaxy S9 dağıttı.

Samsung bedava Galaxy S9 dağıttı

Teknoloji firmaları arasındaki rekabet giderek ilginç bir hal almaya başlıyor. Viral çalışmalarla rekabet eden markalar arasındaki son çekişme Samsung ve Apple arasında yaşandı. Daha önce Apple ile dalga geçen reklamlar yayınlayan Samsung şimdi de Hollanda'da bulunan Appel isimli küçük bir kasabada ücretsiz olarak Galaxy S9 telefonunu dağıttı.

Samsung bedava Galaxy S9 dağıttı

Hollanda'daki Samsung ekibi küçük kasabada 50 adet Galaxy S9'u ücretsiz olarak dağıttı ve kullananlardan görüşlerini aktarmalarını istedi. Bu görüş ve tepkileri bir video ile paylaşyan Samsung Hollanda ekibi yaptıkları çalışmadan memnun görünüyor. Telefonu alan kullanıcılar da bedava telefon sahibi olmanın keyfini çıkarıyorlar. Hollanda Samsung tarafından paylaşılan videoyu da aşağıda izleyebilirsiniz:

Bu tarz bir çalışmanın ne gibi faydası olacak bilinmez. Ancak Apple'ın bir diğer rakibi olan Huwaei de geçtiğimiz günlerde benzer bir viral çalışmaya imza atmıştı. Apple'ın yeni telefon modellerini kuyrukta satın almak için bekleyenlere Huawei tarafından bu markanın powerbankları dağıtılmıştı.

Apple'ın pek umurunda olmuyor


Ürünlerini diğer rakiplerine göre oldukça yüksek kar marjlarıyla satan Apple'ın bu tarz çalışmalara genelde pek bir yanıtı olmuyor. Bu anlamda rakiplerini pek umursamayan marka kendi yolunda ilerliyor.

Yorumlar
abdülkerim bin ali rahman abdülev nusrev aliyev
Antalya ya da Apple Iphone dağıtsınlar :D
Cevapla
Emirhan
Apple da Türkiye'de Samsun var diye Samsung dağıtsın o zaman
Cevapla
bülent
burası türkiye burda hiç bir şey bedava olmaz!!!
Cevapla
Yılmaz
Keşke bize de dağıtsa :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.