Mobil

Samsung da telefonlarına zam yaptı

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan yükseliş nedeniyle Samsung Türkiye telefon fiyatlarını zam yaptı. İşte Samsung modellerinin yeni fiyatları.

Samsung da telefonlarına zam yaptı

Döviz kurlarındaki artış yerli yabancı birçok markanın fiyatlarını artırmasına yol açtı. Bunlardan biri olan Güney Koreli Samsung, son dönemde yaşanan artışı fiyatlarına yansıttı. Firmanın amiral gemisi modelleri fiyat artışından etkilenen ilk ürünler oldu.

Samsung da telefonlarına zam yaptı

Ağırlıklı olarak yeni nesil amiral gemisi modellerin fiyatında ciddi bir artış meydana getiren yeni düzenleme ile her bir model için ortalama yüzde 10 fiyat artırımı yapıldı. İlk etapta Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 + ve Samsung Galaxy Note 8'in fiyatı arttı.

İşte Samsung Türkiye'nin resmi internet sitesindeki değişen fiyatlar ve Samsung marka amiral gemisi akıllı telefonların yeni fiyatları:

  • Samsung Galaxy S9 yeni fiyatı: 5.349 TL (Eski fiyat: 4.899 TL)
  • Samsung Galaxy S9 Plus yeni fiyatı: 6.199 TL (Eski fiyat: 5.699 TL)
  • Samsung Galaxy Note 8 yeni fiyatı: 6.149 TL (Eski fiyat: 5.499 TL)


Yeni düzenlemenin orta ve giriş seviyesi modelleri şimdilik etkilemediği görülüyor. Ancak kısa vadede bu modellerin de fiyatlarının artması bekleniyor.

Samsung Galaxy S9 incelemesi

Fiyatı artan Samsung Galaxy S9 modelinin incelemesini merak ediyorsanız daha önce hazırladığımız bu video size fayda sağlayacaktır. Telefonla ilgili merak ettiğiniz her şey bu video:

Yorumlar
Özcan
Yazıklar olsun sana Samsung fiyat düşürüp piyasada sağlam yer yapacana üç kağıtçılık yaptın Burdan Sayın Başkanımız Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan a ricam bu gavurların Türkiyede bu kadar zam yapmalarına asgari ücretin 4 katı fiyata telefon satmalarını engelle Başanımız canımız Recep Tayyip Erdoğan
Cevapla
Nvrmnd
Bence başkana söyleyelim asgari ücreti 4 katına çıkarsın
Ömer
Dünya bizi kıskani
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.