Mobil

Samsung Galaxy A70 kamera performansı nasıl! (video)

Bu videomuzda Samsung Galaxy A70'in kamera performansına göz atıyor ve telefonla çektiğimiz örnek video ve fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz.

Samsung Galaxy A70 kamera performansı nasıl! (video)

Son yıllarda cep telefonlarının en önemli tercih sebeplerinden biri de kameraları olmaya başladı. İyi fotoğraf çekemeyen bir telefonun günümüz şartlarında çok satması pek mümkün değil. 

Samsung'un A serisinin en yeni üyelerinden biri olan Galaxy A70 de geçtiğimiz günlerde elimize ulaşmıştı. Kısa bir süre bizimle beraber olan telefonun kamera özelliklerine bu videoda göz attık. 

Samsung Galaxy A70 kamera performansı nasıl! (video)

Önde tek, arka yüzde ise üçlü kamerası bulunan telefonun ana kamerası 4K 30 fps video kayıt edebiliyor. Telefonun arka yüzünde biri ana, biri geniş açı, diğeri alan derinliği olmak üzere 3 farklı kamera bulunuyor. Ana kamera 32 MP çözünürlük sunarken 8 MP kamera geniş açı, 5 MP ise alan derinliği görevini üstleniyor. 

Alan derinliği kamerası ile arka planı bulanık yani bokeh etkili fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Telefonda gece modu bulunmadığı için ışığın az olduğu ortamlarda ya da gece çekimlerinde fotoğraflarda sıkıntı olabiliyor. Ayrıca ana kamerada titreşim engelleme özelliği de yer almıyor. Bu da özellikle video çekimlerinde hareket ettiğinizde görüntünün titreşimli çıkmasına neden oluyor.

İşte Samsung Galaxy A70'in kamera özelliklerine göz attığımız, örnek fotoğraf ve videolu incelememiz: 

İncelemede bir kısmını verdiğimiz fotoğrafların tamamına yazının sonundaki linkte bulunan galeride ulaşabilirsiniz. 


Samsung Galaxy A70 kamera özellikleri

Ana kamera 3 modüllü

  • 32 MP, f/1.7, PDAF
  • 8 MP, f/2.2, 12 mm (ultra geniş)
  • 5 MP, f/2.2, alan derinliği kamerası
  • 4K 30 fps / 1080p/60 fps


Ön kamera

  • 32 MP f/2.0
  • HDR
  • Full 1080p / 30 fps
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.