Mobil

Samsung Galaxy Buds 2'nin fiyatı ve bazı özellikleri belli oldu!

Samsung'un merakla beklenen kulaklığı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı! İşte Galaxy Buds 2 fiyatı

Samsung Galaxy Buds 2'nin fiyatı ve bazı  özellikleri belli oldu!

Samsung'un Ağustos ayında gerçekleştireceği düşünülen lansmanında, tanıtacağı bir cihaz daha netleşti.

Bu etkinlikte Samsung'un Galaxy Buds olarak adlandırdığı kablosuz kulaklık serisine Buds 2 adında yeni bir kulaklık eklenecek. Kulaklığın siyah, beyaz, yeşil ve mor olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile sunulacağı söyleniyor.

Kulaklıkların şarj kılıfının dışı beyaz, kılıfın içi ve kulaklığın kendisi renkli olacak gibi görünüyor. Tasarımsal olarak Galaxy Buds Pro ile oldukça benziyor fakat fiyatını biraz daha düşük tutabilmek için Buds Pro'da olan aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy Buds 2'nin fiyatı ve bazı özellikleri belli oldu!

Teknik özelliklere gelecek olursak Buds 2'nin şarj kılıfı 500mAh batarya'ya sahip olacak ve her bir kulaklık 60mAh olacak. Bu bize kulaklıkları en az 4 kez şarj edebilme imkanı sunacak gibi görünüyor. Eski model Galaxy Buds'la karşılaştırırsak kulaklıkların her biri 58mAh ve şarj kılıfı ise 252mAh kapasitesindeydi. Bu batarya bize ortalama 6 saat kullanım ömrü veriyordu. Bu bilgilerden yola çıkacak olursak Galaxy Buds 2 bize daha fazla kullanım ömrü vaat ediyor.

Son olarak Galaxy Buds 2'nin fiyatı 149-169 dolar arasında olması bekleniyor. Türk lirasına göre vergisiz bir şekilde hesaplayacak olursak 1300-1475 TL arasında olabilir.

Samsung'un, yapacağı etkinlikte Galaxy Buds 2 dışında ayrıca Galaxy Flip 3, Galaxy Fold 3 ve Galaxy Watch 4'ün tanıtması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.