Oyun

Xbox Live Gold Temmuz 2021 ücretsiz oyunları açıklandı

Oyun severleri sevindiren bir haber de bugün geldi. Xbox Live Gold üyelerine temmuz ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu.

Xbox Live Gold Temmuz 2021 ücretsiz oyunları açıklandı

Oyun severleri sevindiren gelişmeler yaşanıyor. Bugün Microsoft'un Xbox Live Gold üyelerine aylık olarak bedava şekilde sunduğu oyunların temmuz listesi belli oldu. Bu ay verilen oyunlar Xbox One ve Xbox 360 konsoluna özel gelecek.

Xbox Live Gold Temmuz 2021 için ücretsiz oyun listesi şu şekilde

Planet Alpha : 1 Temmuz – 31 Temmuz
Rock of Ages 3: Make & Break : 16 Temmuz – 16 Ağustos
Conker: Live & Reloaded : 1 Temmuz – 15 Temmuz
Midway Arcade Origins : 16 Temmuz – 31 Temmuz

Xbox One için sunulan Planet Alpha oyunu iki buçuk boyutlu bir oyun. Oyun bilim kurgu severlerin ilgisini çekebilir. Oyunda kendinizi keşfedilmemiş bir gezegende bulacak ve burada hayatta kalmaya çalışacaksınız. İkinci Xbox Live Gold ücretsiz oyunu ise Rock of Ages 3. Oyun, Monty Python gibi absürt komedi filmi severler tarafından oynanabilir. Oyunda kule savunması, zamanla yarışma ve Monty Python filmindeki gibi absürt komedi temaları mevcut. Temel olarak oyunun amacı, verilen zaman sınırını aşmadan rakibin kulesini yerle bir etmek. 

Üçüncü olarak karşımıza çıkan oyun ise Conker: Live & Reloaded. Bu ücretsiz oyun her bölümüyle yeni bir oyun oynuyormuşsunuz hissiyatı verebilir.Conker: Live & Reloaded Xbox One için ilk büyük yapımdı. Oyun, Conker's Bad Fur Day'in önemli ölçüde genişletilmiş ve geliştirilmiş bir versiyonu. Son olarak ise Midway Arcade Origins var. Dördüncü Xbox Live Gold ücretsiz oyunu Midway Arcade Origins. Bu da, 30 oyundan oluşan bir set. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.