Samsung Galaxy Buds Plus tanıtılmadan videosu yayınlandı

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık marka tarafından tanıtılmadan inceleme videosu yayınlandı.

Samsung Galaxy Buds Plus tanıtılmadan videosu yayınlandı

Önümüzdeki hafta S20 ailesi ve Galaxy Buds Plus ve benzeri aksesuarlarını tanıtacak olan Samsung'da sızıntıların artı arkası kesilmiyor. Markanın 11 Şubat'ta ABD'de düzenleyeceği etkinlik öncesinde ikinci katlanabilir ekranlı telefonu Samsung Galaxy Z Flip videosu da ortaya çıkmıştı. Bunun haberini siz okuyucularımızla daha önce paylaşmıştık. Şimdi de markanın yeni nesil kulaklığı Galaxy Buds Plus inceleme videosu yayınlandı.

Samsung Galaxy Buds Plus tanıtılmadan videosu yayınlandı

Bu tarz sızıntılarla bilinen Roland Quandt. Samsung Galaxy Buds Plus'ı henüz resmi olarak tanıtılmadan inceledi. Videoda kulaklığın mavi renkli sürümünü test eden Roland Quandt, ürünün 11 saatlik oynatma süresine sahip olduğunu da belirtiyor. Quandt'ın videoda anlattığı bilgilere göre kulaklıkta 3 mikrofon yer alıyor. Ayrı Qi kablosuz şarj teknolojisini de destekliyor.

Kulaklığın tanıtılmadan önce Roland Quandt tarafından nasıl elde edildiği ise bilinmiyor. Muhtemelen Samsung tarafından sağlanan kulaklık resmi tanıtım öncesinde bir etki oluşturmak için bilerek sızdırıldı.

Samsung Galaxy Buds Plus ile ilgili videyu aşağıda görebilirsiniz. Videonun haber hazırlandığı saatte kaldırılmadığını ve yayında olduğunu belirtelim.